Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-01-22, 16:30 Autor: Agnieszka Stefaniak

Parking przy Kaśce. Czy to zgodne z prawem?

Górka "Kaśka" w Strzelcach Opolskich [fot. Paula Hołubowicz]
Górka "Kaśka" w Strzelcach Opolskich [fot. Paula Hołubowicz]
Pogoda zrobiła się prawdziwie zimowa więc mali miłośnicy sanek i nart mogą szaleć na dośnieżanym stoku górki Kaśki w parku miejskim w Strzelcach Opolskich. Rodziny z bliska i daleka przyjeżdżają, żeby spędzić czas na górce.
Ale okazuje się, że wraz z początkiem sezonu saneczkowego pojawił się problem… parkingowy. Na czym dokładnie polega? To sprawdza Agnieszka Pospiszyl.
Parking przy Kaśce. Czy to zgodnie z prawem? [autor: Agnieszka Pospiszyl]

Zobacz także

2019-07-23, godz. 16:40, RTT - artykuły Pan i Pies - wspólne zawody Na boisku w Turawie odbyły się zawody sprawnościowe psów. Czworonożni sportowcy, podobnie jak ludzie, sukcesy i medale muszą poprzedzić długotrwałym przygotowaniem, a oprócz warunków fizycznych, wpływ na wyniki ma także ich psychika. Jak ... » więcej 2019-07-23, godz. 15:54, RTT - artykuły Rośnie liczba polsko-ukraińskich małżeństw w regionie Polacy coraz częściej do ołtarza prowadzą Ukrainki. Tak można wnioskować na podstawie danych Urzędu Statystycznego w Opolu. Statystycy sprawdzili upodobania matrymonialne i okazało się Polacy za żony biorą panie ze wschodu a nasze dziewcz ... » więcej 2019-07-23, godz. 15:51, RTT - artykuły Opolski SPEED już działa Na terenie całego kraju powstały specjalne zespoły 'SPEED'. Również w naszym województwie, grupa ma być batem na kierowców z ciężka nogą. Będzie składała się z kilkunastu policjantów, którzy siądą za kierownicą nieoznakowanych radiowozów ... » więcej 2019-07-22, godz. 16:00, RTT - artykuły Brodacze jednoczą siły Po angielsku to barber, po polsku cyrulik - to ten, kto dba o męski zarost. Wysyp salonów przeżywamy w kraju. I wysyp brodaczy już mamy. Doszło do tego, że brodacze łączą siły i spotykają się na zlotach. Taki po raz pierwszy odbył się w O ... » więcej 2019-07-22, godz. 15:00, RTT - artykuły Rycerze wrócili na zamek w Niemodlinie Rycerze wrócili do Niemodlina. Opanowali tamtejszy zamek. Po latach zaniedbań obiekt zyskuje coraz większy blask. Nie tylko sale ma do zwiedzania. To stolica karpia, a teraz i nowe pole do zagospodarowania dla rycerzy. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »