Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » Poznaj ludzi z pasją » 'Fryzura za uśmiech' - posłuchaj reportażu z kol ...
2016-11-14, 10:28 Autor: Agnieszka Lubczańska

"Fryzura za uśmiech" - posłuchaj reportażu z kolejnej odsłony akcji fryzjerki z Opole

Irena Kubara-Kootstra [fot. Jacek Baranowski, źródło: https://www.facebook.com/fryzurazausmiech1/]:
Irena Kubara-Kootstra [fot. Jacek Baranowski, źródło: https://www.facebook.com/fryzurazausmiech1/]:
Jesienna chandra potrafi dopiec każdemu. Jak najlepiej poprawić sobie nastrój? Można poddać się... metamorfozie. Nowa fryzura, nowy make-up, nowi znajomi... Taką szansę na "nowe ja" otrzymały - dzięki jednej z opolskich fryzjerek - podopieczne Fundacji Dom z Opola. Irena Kubara-Kootstra skrzyknęła grupę znajomych i zorganizowała Babski Dzień, czyli kolejną odsłonę akcji "Fryzura za uśmiech", tym razem tylko dla pań. Akcji przyglądała się reporterka Radia Opole - Agnieszka Stefaniak.

Reportażu będzie można posłuchać dziś (14.11) ok. 14:40 w Loży Radiowej, a po emisji w zakładce Reporterskie tu i teraz.

Zobacz także

2016-10-19, godz. 13:00 Zawód całkowicie zdominowany przez mężczyzn? Nie w Opolu! Budzą ciekawość, zwłaszcza wśród mężczyzn, którzy - co ciekawe - stają się przy nich dżentelmeńscy. Od kilku lat w opolskim MZK autobusami kierują także kobie ... » więcej 2016-10-14, godz. 11:11 O milicyjnym hydromilu w reportażu Mariana Staszyńskiego - posłuchaj "Reporterskiego tu i teraz" Trudno go nie dostrzec, bo obnosi się ze swoją brzydotą nieopodal największego w Opolu centrum handlowego i jednej z ważniejszych dróg. Za komuny był uczestni ... » więcej 2016-10-11, godz. 09:48 Jak to jest dziś być studentem? Posłuchaj "Reporterskiego tu i teraz" Balują do świtu, a do egzaminów przygotowują się na ostatnią chwilę. Burczy im w brzuchach, choć są zbyt dumni, aby prosić o pomoc, więc wolą niedojadać. Buzu ... » więcej 2016-10-10, godz. 09:37 Zdecydowali się na poród domowy - posłuchaj "Reporterskiego tu i teraz" Magda i Przemek Beztroscy zdecydowali się na poród domowy. Dziewięć lat temu na świat przyszła ich pierwsza córka, Oliwka. Półtora roku później urodziła się O ... » więcej 2016-10-06, godz. 12:39 Łączy je duży rozmiar i odwaga - postanowiły zostać modelkami. Posłuchaj "Reporterskiego tu i teraz" Na razie jest ich około stu w całej Polsce, ale dołączają kolejne. Duże kobiety o obfitych kształtach, które postanowiły zostać modelkami. Puszystymi modelkam ... » więcej 2016-10-03, godz. 11:29 Reportaż „Korzenie z duszą” Barbary Tyslik - premiera w "Reporterskim tu i teraz" Chcąc ocalić ludowe tradycje. Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Rudnikach organizuje od 25 lat konkurs plastyki obrzędowej. W tegorocznej edycji uc ... » więcej 2016-09-29, godz. 17:01 Wydają ostatni grosz, aby móc raz jeszcze rozgrzać kocioł w parowozie... - posłuchaj "Reporterskiego tu i teraz" Znajdują lokomotywy porzucone na bocznicach. Ale nie tną ich na złom, choć zarobek byłby nielichy. Przywracają im dawny blask. Kosztem rodziny, pochłonięci pa ... » więcej 2016-09-25, godz. 22:15 Zginął w Afganistanie, był saperem brzeskiego garnizonu - posłuchaj przejmującego reportażu M.Stępnia 18 sierpnia 2011 roku Maria i Stanisław Sitarczukowie stracili na wojnie jedynego syna. Szymon zginął w Afganistanie podczas IX zmiany polskiego kontyngentu. ... » więcej 2016-09-23, godz. 11:30 Choroba nie powinna być wyrokiem - posłuchaj reportażu "Alzheimer" 21 września organizacje alzheimerowskie na całym świecie obchodziły Światowy Dzień Osób z Chorobą Alzheimera. Stał się on okazją do organizowania kampanii spo ... » więcej 2016-09-19, godz. 10:13 Okazuje się, że tematy do "Reporterskiego tu i teraz" leżą na ulicy, a nawet na nią... sfruwają O tym, że tematy do cyklu Reporterskie tu i teraz leżą na ulicy, a nawet... sfruwają na nią, przekonała się nasza reporterka Dorota Kłonowska, kiedy na nyskim ... » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »