Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole 2 (DAB+) z 6 listopada 2017 roku

6:00 INFOPORANEK (DAB+)
Najważniejsze informacje z kraju, świata, ale przede wszystkim z naszego regionu, obok których trudno przejść obojętnie. W pierwszej części programu sporo miejsca poświęcamy zagadnieniom historycznym, związanym z daną datą, a następnie przechodzimy do najważniejszych spraw Opolszczyzny. W drugiej godzinie nie brakuje informacji z kraju, a w trzeciej przechodzimy do spraw międzynarodowych.

W audycji także stałe cykle:

06:20 Lokalne kalendarium historyczne – Bolesław Bezeg
07:20 Fale niepodległości - Bolesław Bezeg
08:04 W cztery oczy – poranna rozmowa Zbigniewa Górniaka
  • W sobotę na Stadionie Narodowym odbędzie się konwencja nowej partii, której twarzą ma być Jarosław Gowin. Formuła nowej partii ma być na tyle szeroka, aby pomieścić środowiska republikańskie i samorządowe oraz wzmacniać obecną prawą stronę polskiej sceny politycznej. O roli nowej partii w prawicowej koalicji porozmawiamy w rozmowie "W cztery oczy" z Marcinem Ociepą, wiceprezesem Polski Razem, której prezesem jest obecnie Jarosław Gowin.
08:40 Poglądy i osądy - poranna rozmowa Zbigniewa Górniaka
  • W "Poglądach i osądach" naszym gościem będzie Piotr Wach z opolskich struktur Nowoczesnej, który opowie, czy możliwe jest zawiązanie podobnej szerokiej koalicji po lewej stronie sceny politycznej. I co oznacza dla układu sił politycznych w kraju powstanie nowej partii pod przewodnictwem Jarosława Gowina.
Zaprasza od 6:05 do 9:00 Paweł Konieczny. Do autora można napisać tu:
pawel.konieczny@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »