Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 17 kwietnia 2018 roku

23:00 JAZZOFONIA
Dziś w audycji:

O.S.T.R
- muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko. Autor 19 autorskich albumów muzycznych.

Mateusz Gawęda Trio
jest to jeden z kilku zespołów reprezentujących awangardową odsłonę krakowskiej sceny jazzowej. Zespół wykonuje swój autorski program, złożony przede wszystkim z kompozycji Gawędy, inspirowanych wszelkimi gatunkami muzycznymi, głównie jednak jazzem lat 60-tych, europejską muzyką XX wieku oraz muzyką współczesną.

Judyta Pisarczyk jest młodą wokalistką jazzową, laureatką Grand Prix podczas tegorocznej edycji Ladies' Jazz Festival w Gdyni.

Od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza do słuchania Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
9:00 ONA I ON

Miłośnicy street wokuotu mówią, że miasto to wielka siłownia. Ćwiczą wykorzystując ławki, murki, balustrady. My na chwilę opuścimy studio radiowe, by sprawdzić, czy ta dyscyplina sportu jest dla każdego. Już w studiu naszym gościem będzie prezes Stowarzyszenia Krainy Św. Anny, Ewa Maria Piłat. Zapytamy o nowe pomysły na rozwój nie tylko turystyczny Opolszczyzny, także związany ze współpracą z naszymi czeskimi sąsiadami.

Oferty pracy, spotkania z biznesem, a także dyskusja o rynku pracy - to wszystko czeka na tych, którzy odwiedzą Giełdę Pracy na Uniwersytecie Opolskim. Zainteresowani będą mogli znaleźć oferty prezentowane przez przedstawicieli najważniejszych firm w regionie i partnerów biznesowych uczelni. O przygotowaniach opowie Karolina Trościanka z Akademickiego Centrum Karier Uniwersytetu Opolskiego.

W audycji także:

11:40 Drzewiej powiadano... - Beata Granatowska i Ireneusz Prochera
Na audycję zapraszają Agnieszka Wawer-Krajewska i Wiesław Kolbusz. Można się z nami kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
agnieszka.wawer-krajewska@radio.opole.pl
wiesław.kolbusz@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »