Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 23 lutego 2018 roku

0:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Trzecia płyta, nagrana po wypadku i powrocie na scenę. Bogatsza brzmieniowo i bardziej urozmaicona, co tym ciekawsze, że wszystkie utwory są kompozycjami Anny German.

Czy dają tu o sobie znać wielonarodowe korzenie artystki? (O jej biografii i niedawnym serialu także wspominam, nie mniej nie będzie to głównym celem audycji, a tradycyjnie sporo będzie o tekstach, które, poza nośnymi i chwytającymi za serce melodiami, myślę w dużej mierze przyczyniały się do sukcesów piosenkarki).

Tuż po północy zaprasza do słuchania Witold Sułek.

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Witold Sułek
6:00 NA DZIEŃ DOBRY
Pies może zachować spokój w sercu i działać bez obaw, że jego przyszłość się załamie. Wystarczy, że przygotuje się do wszystkich czekających go zadań, a z pewnością osiągnie to, czego pragnie... I nie mówimy tu o naszych czworonożnych pupilach, ale o prognozie na 2018 rok według chińskiego kalendarza. Rozpoczął się 16 lutego i będzie trwał do 4 lutego 2019 roku. Chiński nowy rok zgodnie z astrologicznymi prognozami będzie wyjątkowy dla Psów pod względem kariery, miłości i zdrowia. W porannej audycji wnikliwie przeanalizujemy zatem księżycowy kalendarz z uwzględnieniem innych gatunków zwierząt, bo nigdy nie wiadomo, gdzie kryje się tygrys, a gdzie uciekająca przed nim owca.

W audycji dziś także:

06:20 Przystanek Niepodległość. Sto dat na sto lat – Bolesław Bezeg
07:40 Praso-walnia – subiektywny przegląd prasy Agnieszki Stefaniak
08:04 W cztery oczy – poranna rozmowa Piotra Wójtowicz
  • Gościem rozmowy "W cztery oczy" będzie Andrzej Szybkie, dyrektor Departamentu Rent Zagranicznych w centrali ZUS, z którym porozmawiamy o cudzoziemcach na polskim - i opolskim - rynku pracy.
08:40 Poglądy i osądy - poranna rozmowa Piotra Wójtowicz
  • W "Poglądach i osądach" o pozyskiwaniu pracowników i współpracy pracodawców ze szkolnictwem zawodowym porozmawiamy z Krzysztofem Dryndą, wiceprezesem Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i radnym klubu Razem dla Opola, który organizuje dziś konferencję "Lepsza praca dla opolan".
Od 6:00 do 9:00 zapraszają Kacper Śnigórski i Justyna Marcińska. Można się z nami kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »