Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 8 czerwca 2022 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Irena Santor - C.D.N.

Rok 1979 to jeden z najwspanialszych w karierze Artystki, specjalne programy telewizyjne, Grand Prix festiwalu opolskiego, a zarazem, jakby podsumowanie dotychczasowej kariery. To wszystko musiało sprawiać, że wchodziła w lata 80-te jako wielka dama polskiej estrady, ale i ze sporym znakiem zapytania, w jakich muzycznych kierunkach podążyć, ale to właśnie ten ogromny bagaż doświadczeń, jak i klasa piosenkarki, sprawiły, że nie musiała przejmować się byciem na czasie, nagrał więc z jednej strony album dla siebie klasyczny, chociaż nie stroniący od nowoczesnych brzmień, tyle, że bardzo subtelnie i umiejętnie wykorzystanych.

Depeche Mode - Violator

Siódmy album zespołu, to dzieło nie tylko wybitne, ale też niezwykle udanie łączące wszystkie dotychczasowe elementy i poszukiwania grupy. mamy tu i taneczność i mroczną elektronikę, oraz to, co dla wielu było przełomem, czyli zdecydowanie rockowy wymiar.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »