Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 3 grudnia 2017 roku

20:00 MŁODA ANTENA.
5 grudnia odbędzie się Opolska Gala Wolontariatu. Podczas imprezy uhonorowani zostaną wolontariusze Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie i Centrum Dialogu Obywatelskiego. Wolontariusze to osoby, które dają dużo od siebie i nie oczekują nic w zamian. Zapytamy Dorotę Piechowicz–Witoń z Centrum Dialogu Obywatelskiego - czy wolontariat to domena ludzi młodych, a Elżbietę Ptak uczennicę Zespołu Szkół technicznych i Ogólnokształcących w Opolu im. K. Gzowskiego w Opolu - co ją motywuje do pracy społecznika.

Po 21:00 porozmawiamy o opolskim Teatrze Improwizacji Pod Wpływem, który 4 grudnia będzie obchodził 2-lecie istnienia. Nasze studio odwiedzą Mateusz Sowada i Michał Sebastian.

Po 22:00 zaprosimy na rozmowę z Remigiuszem Mrozem – pisarzem młodego pokolenia, autorem kryminałów. Akcja jednej z jego książek rozgrywa się właśnie w Opolu. Remigiusz Mróz w piątek odebrał Nagrodę Miasta Opola za osiągnięcia w dziedzinie kultury w kategorii Nagroda Promocyjna.

Nie zabraknie także naszego stałego cyklu „Młoda Antena”

Zaprasza do słuchania w sobotę od 20:10 do 1:00 w nocy - Joanna Matlak. Do autorki można napisać tu: joanna.matlak@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »