Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) na środę, 21 marca 2018 roku

6:00 NA DZIEŃ DOBRY
U progu wiosny dzień i noc zrównują się i trwają tyle samo - po 12 godzin. Następnie dzień staje się coraz dłuższy, temperatura rośnie, świat się zieleni i tak do 21 czerwca, kiedy powitamy astronomiczne lato. Ale na razie skupimy się na wiośnie, która przynajmniej w teorii już się rozpoczęła. Postaramy się też odpowiedzieć na pytanie - kiedy nadejdzie ta termiczna i fenologiczna.

Przeanalizujemy również doniesienia na temat prognozy długoterminowej szczególnie w kontekście zbliżających się świąt. Oprócz tego zatopimy marzannę i będziemy kibicować wagarowiczom.

W audycji dziś także:

06:20 Przystanek Niepodległość. Sto dat na sto lat – Bolesław Bezeg
07:40 Praso-walnia – subiektywny przegląd prasy Agnieszki Stefaniak
08:04 W cztery oczy – poranna rozmowa Marka Świercza
  • Gościem rozmowy "W cztery oczy" będzie wiceprezydent Opola Maciej Wujec, którego zapytamy o kontrowersyjny - zdaniem wielu radnych - list intencyjny podpisany przez Opole z przedsiębiorcą Ryszardem Wójcikiem.
08:40 Poglądy i osądy - poranna rozmowa Marka Świercza
  • W "Poglądach i osądach" o to samo zapytamy radnego Marcina Gambca, przewodniczącego klubu Mniejszość Niemiecka - Dla Samorządu.
Od 6:00 do 9:00 zapraszają Kacper Śnigórski i Justyna Marcińska. Można się z nami kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Justyna Marcińska, Kacper Śnigorski
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »