Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) na środę, 21 października 2020 roku

14:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
"Zostań w domu" - to hasło jest cały czas aktualne. Powinni o nim pamiętać przede wszystkim seniorzy. Mimo stworzonych dla nich w sklepach dwóch godzin na zakupy, raczej powinni zostawać w domu. Pomoc im oferują ośrodki pomocy społecznej, kluby seniorów, wolontariusze. W magazynie pójdziemy na specjalne zakupy dla potrzebujących seniorów.

Przed Sądem Okręgowym w Opolu rusza proces 61-letniego Ewalda G., który gwałcił swoją wnuczkę, a jeden z czynów miał nagrać na swój telefon komórkowy. Do zdarzeń miało dochodzić w jednej z miejscowości powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Mężczyźnie grozi do 15 lat więzienia.

Kolejny szpital w województwie opolskim przyłącza się do walki z epidemią koronawirusa. Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca przekształcą swoje pomieszczenia w Nysie w oddział zakaźny wraz z salą do intensywnego nadzoru nad chorymi, udostępnią także komorę hiperbaryczną do leczenia tlenem chorych zakażonych koronawirusem.

Piszcie do nas - info@radio.opole.pl
Dzwońcie - 800 30 50 50

Do słuchania od 14:05 do 15:00 zaprasza Bogusław Kalisz. Z autorem można kontaktować się mailowo: boguslaw.kalisz@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***