Radio Opole » Audycje Radia Opole

RAMÓWKA 2018 - pasmo główne

Wiadomości regionalne 06:00-24:00
Skrót wiadomości 06:30, 07:30, 08:30, 9:30, 10:30 (od poniedziałku do piątku)
Wiadomości niemieckojęzyczne 22:04 (od poniedziałku do piątku), 20:04 (sobota-niedziela)
Pogoda po wiadomościach i w skrótach wiadomości regionalnych 06:00 - 24:00 (oprócz 8:00)
Wiadomości dla kierowców od poniedziałku do piątku: 06:33, 07:33, 08:33,
14:30, 15:30, 16:03, 16:30, 1.11 - akcja "Bezpieczni w drodze", okazjonalnie akcja "Łączy nas A4"
Wiadomości kulturalne od poniedziałku do piątku 10:04, 14:04, 18:04
Wiadomości sportowe od poniedziałku do piątku 06:31, 08:31, 15:31, 21:04

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
06:05-09:00 NA DZIEŃ DOBRY – Justyna Marcińska/Kacper Śnigórski
6:40-6:55 Bezpłatne audycje wyborcze (od 08.10 do 9.10)
06:20 Felieton edukacyjny
  • Przystanek Niepodległość– Bolesław Bezeg
  • Sto dat na sto lat (01.01 - 10.04)
  • Jak niemożliwe stało się możliwym (11.04-16.11)
  • Symbole II RP (19.11-31.12)
07:20 Felieton rozrywkowy lub historyczny
07:40 Praso-walnia – subiektywny przegląd prasy - Agnieszka Stefaniak, Ewa Skrabacz, Marek Świercz, Ireneusz Prochera, Aneta Skomorowska-Kobza, Tomasz Gdula,
08:04 W cztery oczy – poranna rozmowa - Aneta Skomorowska-Kobza/Marek Świercz
08:40 Poglądy i osądy - poranna rozmowa - Aneta Skomorowska-Kobza/Marek Świercz

09:05-12:00 ONA I ON – Wiesław Kolbusz i Agnieszka Wawer-Krajewska
9:40, 10:40 – Cykle historyczno-edukacyjne
9:40, 10:40, 11:40 – Cykle społeczno-reporterskie
11:40 Felieton językowy i obyczajowy
12:05-14:00 LOŻA RADIOWA – Marek Świercz, Aneta Skomorowska-Kobza, Ewa Skrabacz, Agnieszka Stefaniak i Ireneusz Prochera
Głosuj z nami. Wyborczy ring 2018 (od 18.09 do 31.10)
  • 12:15 Parlamentarne poniedziałki (poniedziałek)
  • 12:20 Nasze państwo (wtorki)
  • 12:15 Nasz samorząd (środa)
13:50 Mądre ryby nie biorą – promocja postaw antykorupcyjnych – Kacper Śnigórski (czwartki)
13:30 Okiem związkowca - Piotr Wójtowicz (05.01-29.06, w piątki)

14:00-15:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ – wydawcy Działu Informacji
14:50 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski/Katarzyna Zawadzka
14:40 Nie trać głosu cz. 1 - Aneta Skomorowska-Kobza (03.09-31.10)

15:05-17:00 POPOŁUDNIOWY REFLEKTOR – Beata Granatowska, Ireneusz Prochera
15:40 Nie trać głosu cz. 2 - Aneta Skomorowska-Kobza (03.09-31.10)
16:10 Pracodawcy, związkowcy – wspólna sprawa – debata (czwartki)
16:50 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski/Katarzyna Zawadzka

17:05-20:00 DOBRE GRANIE – Tomasz Wojtyłko
17:50 Akademickie Opole – Sławomir Kieler (02.01-30.06, 01.10-31.12)
18:05-19:00 DOBRE GRANIE EKSTRA - Sabina Sago, Meg Krzemień, Basia Beuth, Kamila Dauksz, Natalia Kryjom
19:08 Powiedz: Die Musik, zene, hudba..., czyli muzyka po sąsiedzku - Rafał Nosal, Amadeusz Lipczak
19:50 Młoda kultura - Małgorzata Ślusarczyk (w poniedziałki), Tomasz Zacharewicz (we wtorki), Rafał Nosal (w środy), Mariusz Majeran (w czwartki), Katarzyna Zawadzka (w piątki)
20:05-22:00 REWIRY KULTURY – Katarzyna Zawadzka/Tomasz Zacharewicz/Mariusz Majeran
20:45 Felieton muzyczny
21:40 Sto książek na sto lat - Małgorzata Ślusarczyk (we wtorki i czwartki)
21:40 Ordonówna, Schulz, Kiepura... To była kultura! – Mariusz Majeran
21:40 Setnie ubawieni - Mariusz Majeran (w piątki, w środy od 10.01)

22:11-23:00
PASMA TEMATYCZNE
Poniedziałek
23:05-01:00 JAZZOFONIA – Jacek Mielcarek/Marzena Mielcarek
Wtorek
23:05-00:00 PRZEBOJE NA DWIE PIĄTKI, CZYLI 55 LAT KFPP W OPOLU – Piotr Furtas
00:05-01:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI - Witold Sułek
Środa
23:05-01:00
SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ – Marzena Mielcarek/Jacek Mielcarek
Czwartek
23:05-00:00 PRZEBOJE NA DWIE PIĄTKI, CZYLI 55 LAT KFPP W OPOLU – Piotr Furtas
00:05-01:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI - Witold Sułek
Piątek
23:05-01:00
MUZYKA ŹRÓDEŁ - Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek

01:00-06:00 RADIO OPOLE DO ŚWITU... - Mariusz Majeran
01:00-02:00 ONA I ON– Wiesław Kolbusz i Agnieszka Wawer-Krajewska /powtórka/
02:00-03:00 STUDIO REPORTAŻU – Marian Staszyński (poniedziałkowa audycja z poniedziałku na wtorek, środowa ze środy na czwartek, piątkowa z piątku na sobotę) /powtórka/
02:00-03:00 TAK BYŁO NAPRAWDĘ - STO LAT TEMU – Bolesław Bezeg i Wiktor Krzewicki (wtorkowa audycja z wtorku na środę, czwartkowa z czwartku na piątek) /powtórka/
03:00-04:00 POPOŁUDNIOWY REFLEKTOR – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera /powtórka/
04:00-05:00 LOŻA RADIOWA – Marek Świercz, Ewa Skrabacz, Agnieszka Stefaniak, Ireneusz Prochera i Tomasz Gdula /powtórka/
05:00-06:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ – Piotr Wójtowicz /powtórka/

SOBOTA
06:05-07:00 OBIEŻYŚWIAT - Barbara Tyslik

07:05-11:00 MAMY WEEKEND – Daniel Klimczak/Natalia Kryjom
07:20 Przystanek Niepodległość – Piotr Wójtowicz
07:40 Praso-walnia - subiektywny przegląd prasy Tomasza Gduli
08:04 W cztery oczy – Aneta Skomorowska-Kobza
08:15 Bezpłatne audycje wyborcze (od 08.10 do 9.10)
08:40 Poglądy i osądy - Daniel Klimczak/Natalia Kryjom
09:10 MOST - polsko-czeska audycja UE
10:45 Felieton całkiem niepolityczny - Piotr Cywiński i Piotr Semka
11:05-12:00 SAMORZĄDOWA LOŻA RADIOWA – Agnieszka Stefaniak/Jan Poniatyszyn

12:05-15:00 ZE ZDROWIEM CI DO TWARZY – Katarzyna Zawadzka

15:05 – 17:00 TAK TO DZIAŁA – Krzysztof Dobrowolski/Sławomir Kieler (wrzesień)
15:20 Rzeką bliżej - Ireneusz Prochera
15:45, 16:45 Co czeka za progiem - Krzysztof Dobrowolski/Sławomir Kieler

17:05-21:00 CAŁY NASZ SPORT – magazyn muzyczno-rekreacyjno-sportowy - Grzegorz Frankowski/Paweł Konieczny/Piotr Warner

21:05-23:00 PRZEBOJE NA DWIE PIĄTKI, CZYLI 55 LAT KFPP - Piotr Furtas

23:05-00:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI - Piotr Moc

00:05-06:00 TWOJA MUZYKA – Tomasz Wojtyłko

NIEDZIELA
06:05-07:00 EFFATHA – Roman Juranek

07:05-11:00 MAMY WEEKEND – Daniel Klimczak/Natalia Kryjom
07:20 Przystanek Niepodległość – Piotr Wójtowicz
07:40 Praso-walnia - subiektywny przegląd prasy Tomasza Gduli
08:04 W cztery oczy – Aneta Skomorowska-Kobza
08:15 Bezpłatne audycje wyborcze (od 08.10 do 9.10)
08:40 Poglądy i osądy - Paweł Konieczny
09:15 Radiowniczek – Marzena Mielcarek i Katarzyna Pasternak
10:20 Wartość dodana – wydawca niedzielny

11:05-12:00 NIEDZIELNA LOŻA RADIOWA – Marek Świercz
ŚWIĄTECZNA LOŻA RADIOWA (01.01, 06.01, 02.04, 01.05, 03.05, 31.05, 15.08, 01.11, 25.12, 26.12)

12:05-15:00 OPOLSKI KONCERT ŻYCZEŃ – Marzena Mielcarek i Piotr Furtas
PRZY ŚWIĄTECZNYM STOLE RADIA OPOLE (01.01, 06.01, 02.04, 01.05, 03.05, 31.05, 15.08, 01.11, 26.12)

15:05-17:00 SCENA I SŁAWA – Rafał Nosal i Anita Janczak

17:05-18:00 CAŁY NASZ SPORT
– magazyn muzyczno-rekreacyjno-sportowy - Grzegorz Frankowski/Paweł Konieczny/Piotr Warner/Mariusz Chałupnik

18:05-19:00 NA KRESY Z NICIEJĄ – Tomasz Zacharewicz rozmawia z prof. Stanisławem S. Nicieją

19:05-20:00 MÓJ OPOLSKI DOM - Halina Nabrdalik

20:05-21:00 CZAS MNIEJSZOŚCI - audycje przygotowane przez TSKN Opole i TSKN Racibórz

21:05-22:00 FORUM POKOLENIA JP2 - Roman Juranek/Paweł Konieczny

22:10-00:00 KLASYKA WIECZOROWĄ PORĄ - Małgorzata Ślusarczyk

00:05-01:00
BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI - Witold Sułek (z niedzieli na poniedziałek)

01:00-06:00 RADIO OPOLE DO ŚWITU... - Mariusz Majeran
01:00-02:00 NA KRESY Z NICIEJĄ – Tomasz Zacharewicz rozmawia z prof. Stanisławem S. Nicieją /powtórka/
02:00-02:50 MÓJ OPOLSKI DOM - Halina Nabrdalik /powtórka/
02:50-03:30 FORUM POKOLENIA JP2 - Roman Juranek/Paweł Konieczny
/powtórka/
03:30-04:00 EFFATHA – Roman Juranek /powtórka/
04:00-05:00 SAMORZĄDOWA LOŻA RADIOWA – Justyna Marcińska /powtórka/
05:00-06:00 NIEDZIELNA LOŻA RADIOWA - Marek Świercz /powtórka/

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »