Radio Opole » Studio M » Koncerty w Studiu M im. SBB » Rockowo-popowe brzmienia w Studiu M im. SBB Radia…
2020-07-23, 22:02 Autor: Wiktoria Palarczyk

Rockowo-popowe brzmienia w Studiu M im. SBB Radia Opole. "Ta rozgłośnia to mój drugi dom" [ZDJĘCIA]

Ravel z koncertem w Studiu M im. SBB Radia Opole [fot. Wanda Kownacka]
Ravel z koncertem w Studiu M im. SBB Radia Opole [fot. Wanda Kownacka]
Po raz pierwszy na naszej scenie wystąpił zespół Ravel. Tworzy go pochodzące z Opola rodzeństwo - nasza redakcyjna koleżanka Natalia Kryjom-Barylak i Kacper Kryjom. Ravel ma na swoim koncie wiele koncertów w kraju i poza jego granicami. Byli finalistami koncertu "Debiuty" na 54. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Występowali z takimi artystami jak: Kayah, Michał Szpak, czy Red Lips.
- Wrażenia po koncercie są niesamowite - mówi Natalia Kryjom, wokalistka zespołu Ravel. - Radio Opole jest moim drugim domem, na co dzień prowadzę audycje, a dziś jeszcze zagrałam tutaj koncert, który był wyjątkowy pod wieloma względami. Po pierwsze, nigdy wcześniej nie występowaliśmy w Studiu M im. SBB. Dziękujemy bardzo realizatorom za tak świetne warunki do grania. Po drugie, nie było z nami publiczności. Praca w radiu pomogła mi wyobrazić sobie naszą rodzinę, przyjaciół, znajomych, którzy oglądali nas w swoich domach. To było naprawdę ciekawe doświadczenie.

Natalia Kryjom-Barylak opowiedziała także o nachodzących planach muzycznych zespołu.

- Pandemia pokrzyżowała wszelkie plany, więc trzeba się po tym pozbierać i iść do przodu. Chcielibyśmy wydać nową epkę. Myślę, że będzie to spore zaskoczenie dla naszych fanów. Pójdziemy w nieco inną, muzyczną stronę. Na razie nie chcę niczego zdradzać. Niech to zostanie tajemnicą - dodaje Kryjom-Barylak.

Ravel wystąpił dziś (23.07) w składzie Natalia Kryjom-Barylak, Kacper Kryjom, Dalibor Drčelić i Michał Gołąb. Retransmisja tego koncertu zaplanowana jest na 1 sierpnia w audycji Twoja Muzyka.

Zobacz także

2018-12-22, godz. 07:00 Jazz na wysokim poziomie zabrzmiał w Studiu M Radia Opole. Za nami koncert Apostolisa Anthimosa [ZDJĘCIA] Członek legendarnej grupy SBB, której imię nosi legendarne studio M - Apostolis Anthimos wystąpił właśnie w naszym studiu. Artysta promował nową płytę… » więcej 2018-12-07, godz. 23:30 Jedna wokalistka, czterech muzyków i mieszanka gatunków muzycznych! Chilli Crew na scenie Studia M im. SBB [FILM, ZD… W legendarnym Studiu M im. SBB Radia Opole wystąpił wrocławski zespół Chilli Crew, który deklaruje, że gra poza gatunkami muzycznymi, co sprawia, że słuchacze… » więcej 2018-11-16, godz. 22:00 Mocne uderzenie w legendarnym Studiu M im. SBB. Na scenie wystapił zespół Internal Quiet z Aleksandrowa Łódzkiego… Zespół Internal Quiet z Aleksandrowa Łódzkiego zagrał dla opolskiej publiczności w legendarnym Studiu M im. SBB w Radiu Opole. Kapela znana jest z ostrych… » więcej 2018-10-27, godz. 08:00 W Studiu M. im SBB otwarto "Morawską Bramę". Podróż do Czech z Chwilą Nieuwagi i Kubą Blokeszem [FILM, ZDJĘCIA] "Morawska brama" została otwarta! Kuba Blokesz i zespół Chwila Nieuwagi zabrali publiczność zgromadzoną w Studiu M. im. SBB w Radiu Opole do kraju naszych… » więcej 2018-10-20, godz. 07:00 Symfoniczny pop zagościł w Studiu M Radia Opole. Kasai porwała publiczność zgromadzoną w studiu [FILM, ZDJĘCIA] Występująca pod pseudonimem artystycznym Kasai wokalistka, pianistka, kompozytorka, autorka tekstów, aranżerka i producentka porwała publiczność w legendarnym… » więcej 2018-03-10, godz. 09:00 Dobre rockowe granie w wykonaniu zespołu LoTH w Studiu M [FILM, ZDJĘCIA] Kolejny koncert w legendarnym Studiu M Radia Opole okazał się dużym sukcesem. Tym razem na scenie naszego studia nagrań wystąpiła wrocławska formacja L… » więcej 2018-02-17, godz. 07:20 Wrocławski kwartet Kagyuma na scenie Studia M Radia Opole [FILMY, ZDJĘCIA] Eksperymentalne brzmienia usłyszeli słuchacze w legendarnym Studiu M Radia Opole podczas koncertu wrocławskiej grupy Kagyuma. Zespół został ciepło przyjęty… » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***