Radio Opole » Patronaty - polecamy
2019-04-24, 11:42 Autor: Justyna Krzyżanowska

Druga edycja Industria Live już w sobotę – poznaj szczegóły!

Fisz Emade [fot. archiwum artysty]
Fisz Emade [fot. archiwum artysty]
Karolina Glazer z NO?MAL BAND [fot. Jan Poniatyszyn]
Karolina Glazer z NO?MAL BAND [fot. Jan Poniatyszyn]
Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu zaprasza na drugą edycję Industria Live, czyli muzyczno-wizualne show w industrialnej przestrzeni. Podczas spotkania artyści zaprezentują świeże i dynamiczne łączenie sztuk artystycznych.
Jak podkreślają organizatorzy, celem projektu jest koncert z okazji 220 lat Sztolni Królowa Luiza o wydźwięku pacyfistycznym. Industria Live to manifest dla pokoju i przeciwstawieniu się wszechobecnemu „hejtowi”. Celem wydarzenia jest także wyeksponowanie wartości dialogu pomiędzy skrajnościami.

Kulturalny spektakl, który zaplanowano przy pomocy teatru Kliniki Lalek oraz występujących artystów: Karo Glazer z zespołem, Waglewski, Fisz, Emade i zespół Tworzywo ma ze sobą nieść jasne przesłanie o wzajemnym zrozumieniu, tolerancji i rozmowie, która finalnie doprowadza do porozumienia. Koncert poprowadzi Piotr Metz.

Industria Live odbędzie się 27.04 (sobota) w Sztolni Królowa Luzia Park 12C (Park Techniki Wojskowej, ul. Sienkiewicza 43 w Zabrzu). Początek koncertu o godz. 19:00.

Bilety w cenie 25 zł można kupić w kasach organizatora oraz online. Ponadto, każdy kto do dnia koncertu zwiedzi jedną z trzech podziemnych tras Sztolni Królowa Luiza lub trasę podstawową Kopalni Guido na koncert może wejść za darmo (warunkiem jest zachowanie biletu i okazanie go przy wejściu).

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie organizatora.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Druga edycja Industria Live już w sobotę – poznaj szczegóły! [materiały organizatora]

Patronaty - polecamy

2020-07-07, godz. 10:56 "Dyplomy" w GSW w Opolu do 26 lipca - wernisaż już dziś! „Z powodu pandemii ta wystawa jest inna od poprzednich. W jakikolwiek sposób uda się widzom ją obejrzeć - czy osobiście, czy zdalnie - i tak ma szansę zaczarować”… » więcej 2020-07-06, godz. 14:12 Bestselerki przejmują we wtorek fanpage MBP w Opolu Są absolwentkami dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Łódzkim i prowadzą jeden z najprężniej rozwijających się kanałów polecających książki… » więcej 2020-07-06, godz. 11:07 Reumatyzm tematem "Środy z profilaktyką" - akcji NFZ Każda środa w 2020 r. jest w Narodowym Funduszu Zdrowia dniem edukacji zdrowotnej pacjenta. Z uwagi na epidemię, działania Opolskiego Oddziału NFZ w ramach akcji… » więcej 2020-07-03, godz. 15:25 Pompki, mostki i brzuszki są im niestraszne. Zlot Kalisteników już w sobotę w Opolu 1238 pompek w jednej serii nie schodząc z podporu na ziemię - czy to możliwe? Jest człowiek, który to potrafi i będzie jednym z uczestników Zlotu Kalisteników… » więcej 2020-07-03, godz. 14:02 Zobacz, co WBP proponuje w lipcu! Cztery spotkania i trzy wystawy proponuje w lipcu Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu. Nowością jest, że po okresie zaprzestania organizowania spotkań autorskich… » więcej 2020-07-02, godz. 16:25 DJ BRK i ekipa NOKTA Festival 9 lipca w Studiu M im. SBB - zobaczcie transmisję! Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich DJ’ów i producentów muzycznych, a także raper i wokalista - DJ BRK w czwartek 9 lipca wystąpi w Studiu M im. SBB… » więcej 2020-06-29, godz. 14:24 Detektyw Literacki na tropie... - kolejne spotkanie z Jackiem Podsiadło już we wtorek „Detektyw literacki na tropie…” - to kolejne internetowe spotkanie z Jackiem Podsiadło, na które w najbliższy wtorek (30.06) zaprasza MBP w Opolu. Początek o godz… » więcej 2020-06-29, godz. 11:11 Fakty i mity dotyczące jedzenia owoców tematem "Środy z profilaktyką" - akcji NFZ Każda środa w 2020 r. jest w Narodowym Funduszu Zdrowia dniem edukacji zdrowotnej pacjenta. Z uwagi na epidemię, działania Opolskiego Oddziału NFZ w ramach akcji… » więcej 2020-06-26, godz. 10:10 Najbardziej kulturalna noc w roku już dziś! Zobacz, co w programie! Około 16 wydarzeń kulturalnych - w tym koncerty, kino samochodowe, warsztaty i wystawy - czeka na wszystkich chętnych skorzystania z oferty Nocy Kultury, która… » więcej 2020-06-23, godz. 15:45 Multimedialne, nowoczesne, zaskakujące - Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu w sobotę otwiera się dla zwiedzających! 26 sierpnia minie dokładnie 4 lata, kiedy to uroczyście otwarto wystawę stałą Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. Na deskach opolskiego amfiteatru wydarzeniu towarzyszył… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »