Radio Opole » Loża Radiowa

Aktualności

2020-06-02, 09:43

Jolanta Moroń-Świerszcz o trudnych chwilach w DPS-ie w Jakubowicach

Relokacja pacjentów [fot. Mario]
Relokacja pacjentów [fot. Mario]
- Horror zaczął się 19 kwietnia, kiedy ogłoszono kwarantannę - mówiła dr Jolanta Moroń- Świerszcz, dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Jakubowicach, która w Loży Radiowej opowiadała o trudnej sytuacji w placówce, która powstała w związku z epidemią.
2020-06-01, 13:54

Marcin Ociepa o pracach w senacie ws. wyborów prezydenckich i zarzutach wobec ministra Szumowskiego

Marcin Ociepa [fot. Justyna Krzyżanowska]
Marcin Ociepa [fot. Justyna Krzyżanowska]
- Z nadzieją patrzę na pracę w senacie i mam nadzieję, że senat stanie na wysokości zadania, bo dziś mamy poważne wyzwanie czyli skrzyżowanie pandemii i końcówkę kadencji prezydenta – mówił w Loży Radiowej Marcin Ociepa, poseł Porozumienia, wiceminister obrony narodowej. Przypomnijmy, że dziś izba wyższa omawiała ustawę ws. organizacji wyborów prezydenckich.
2020-05-29, 11:24

Przemysław Malinowski o planach rozwoju nyskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej i nowej kadencji na stanowisku rektora

Przemysław Malinowski [fot. Martyna Bobrowska]
Przemysław Malinowski [fot. Martyna Bobrowska]
– To duży kredyt zaufania jakim obdarzyło mnie środowisko akademickie, cieszy mnie to i nastraja pozytywnie na rzecz dalszej ciężkiej pracy- mówił w Loży Radiowej prof. Przemysław Malinowski, rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie, który został niedawno wybrany na kolejną kadencję rektorską.
2020-05-28, 14:03

Jerzy Szteliga o tarczy antykryzysowej, stanowisku związków zawodowych

Jerzy Szteliga [fot. Justyna Krzyżanowska]
Jerzy Szteliga [fot. Justyna Krzyżanowska]
- Znów jest jakaś regulacja, która dokonywana jest kosztem najsłabszych, bo pracobiorcy są tutaj najsłabsi – powiedział Jerzy Szteliga ze Związku Nauczycielstwa Polskiego na Politechnice Opolskiej o zapisach tarczy antykryzysowej 4.0., która jest procedowana w sejmie
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »