Radio Opole » W cztery oczy / Poglądy i osądy » Nasze rozmowy » Rozmowa z Pawłem Grabowskim i komentarz Pawła Ka ...
2018-01-12, 10:31 Autor: Zbigniew Górniak (oprac. BW)

Rozmowa z Pawłem Grabowskim i komentarz Pawła Kampy

Paweł Grabowski o "kobietach przehandlowanych przez PO i Nowoczesną"
Paweł Grabowski, poseł Kukiz'15
- Okazało się, że "walka o prawa kobiety" to puste hasło. Kobiety zostały po prostu przehandlowane przez PO i Nowoczesną. A to właśnie posłowie tych partii chodzili na marsze i protesty środowisk kobiecych. Jak się okazało, robili to tylko po to, by się cynicznie lansować. Kobiety stały się politycznym towarem... " - tak mówił w czwartek opolski poseł Kukiz"15 Paweł Grabowski ogólnopolskiemu portalowi, co błyskawicznie odbiło się echem w całym kraju. W piątkowej rozmowie "W cztery oczy" Paweł Grabowski rozwinął przed słuchaczami Radia Opole swoje tezy i odpowiedział na pytanie, dlaczego jego zdaniem zarówno PO, jak i Nowoczesna stracą teraz na znaczeniu. Poseł Kukiz'15 uważa, że jest to początek końca obu partii.
Paweł Kampa o głosowaniu opozycji w sprawie aborcji
Paweł Kampa, sekretarz wojewódzki Sojuszu Lewicy Demokratycznej
W "Poglądach i osądach" rozmawialiśmy z Pawłem Kampą, sekretarzem wojewódzkim Sojuszu Lewicy Demokratycznej, który opowiedział o tym, dlaczego według jego partii obecna opozycja swym głosowaniem w sprawie aborcji pogrzebała resztki poparcia wśród kobiet i lewicowego elektoratu. Czy SLD wykorzysta jakoś taktycznie tę sytuację? Jaki jest dziś elektorat tej partii i kim są lokalnie jej liderzy oraz, jakie szanse ma SLD w najbliższych wyborach samorządowych? - to były kolejne pytania, na jakie odpowiadał Paweł Kampa, który jest dodatkowo koordynatorem opolskiego SLD do spraw wyborów samorządowych.

Zobacz także

2017-12-30, godz. 08:30 Rozmowa z Ireneuszem Jakim, prezesem opolskich Wodociągów i Kanalizacji Ceny za wodę i odbiór ścieków w Opolu w 2018 roku nie wzrosną - zapewnił w rozmowie "W cztery oczy" prezes opolskich Wodociągów i Kanalizacji Ireneusz Jaki. » więcej 2017-12-29, godz. 09:25 Rozmowa z Agnieszką Jurowicz i komentarz Klaudii Mainka-Stein - Zaczynamy około 21:30, uczestników zabawy będzie rozgrzewał nasz opolski DJ One Brother, będą także konkursy z nagrodami, przed 23:00 na scenę wyjdzie zespó ... » więcej 2017-12-28, godz. 09:39 Rozmowa ze Zbigniewem Bahryjem i komentarz Marcina Ociepy - W Parku Nadodrzańskim ścięliśmy dokładnie 29 drzew, które zagrażały ludziom. Przypominam, że w czasie huraganu Ksawery drzewo zabiło w Dobrzeniu człowieka a ... » więcej 2017-12-27, godz. 09:57 Rozmowa z Kariną Bedrunką i komentarz Małgorzaty Stelnickiej Karina Bedrunka, dyrektor Departamentu Koordynacji Programów Operacyjnych UMWO - Jeśli chodzi o tempo wydawania unijnych środków, jesteśmy najlepsi w kraju, i ... » więcej 2017-12-26, godz. 08:35 Rozmowa z Pawłem Szymkowiczem naczelnikiem wydziału Promocji, Turystyki i Sportu urzędu miejskiego w Głuchołazach W Góry Opawskie można wybrać się na spacery, natomiast narciarze mogą udać się do Czech. Radził w rozmowie "W cztery oczy" Paweł Szymkowicz naczelnik wydziału ... » więcej 2017-12-25, godz. 08:30 Rozmowa z Mirosławem Małowskim, lekarzem internistą Jak wygląda praca lekarza internisty podczas pierwszego dnia świąt? To pytanie zadaliśmy doktorowi Mirosławowi Małowskiemu. Zdaniem gościa rozmowy "W cztery o ... » więcej 2017-12-24, godz. 08:35 Rozmowa z ks. Józefem Krawcem, założycielem podstrzeleckiej „Barki” - Życzę dobrych wyborów - tak w rozmowie "W cztery oczy" powiedział ks. Józef Krawiec, założyciel podstrzeleckiej „Barki” a także kapelan w strzeleckich więzi ... » więcej 2017-12-23, godz. 08:30 Rozmowa z prof. Romualdem Jończym, demografem i ekonomistą Ile mieszkańców Opolszczyzny wyjechało z regionu? O to pytaliśmy w sobotniej rozmowie "W cztery oczy". Zdaniem profesora Romualda Jończego z Uniwersytetu Ekon ... » więcej 2017-12-22, godz. 09:49 Rozmowa ze Sławomirem Kłosowskim oraz komentarz Tomasz Kostuś Sławomir Kłosowski, europoseł Prawa i Sprawiedliwości W rozmowie "W cztery oczy" europoseł PiS Sławomir Kłosowski odniósł się do wprowadzonego przedwczoraj ar ... » więcej 2017-12-21, godz. 10:43 Życzenia świąteczne od wojewody opolskiego Adriana Czubaka i marszałka województwa opolskiego Andrzeja Buły Według wojewody opolskiego Adriana Czubaka decyzja Komisji Europejskiej o wszczęciu procedur mających ukarać Polskę (słynny art. 7) jest skandaliczna i jest k ... » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »