Radio Opole » O Radiu » Redakcje

Redakcje

DYREKTOR PROGRAMU
Zbigniew Górniak - zbigniew.gorniak@radio.opole.pl


SEKRETARZ PROGRAMU

Jacek Łuczak - jacek.luczak@radio.opole.pl

REDAKTOR NACZELNY
Robert Kosicki - robert.kosicki@radio.opole.pl


KOORDYNATOR MUZYCZNY
Tomasz Bazan - tomasz.bazan@radio.opole.pl



DZIAŁ INFORMACJI - WYDAWCY
- wydawca@radio.opole.pl - 77 40 13 455
Marek Świercz - marek.swiercz@radio.opole.pl
Tomasz Cichoń - tomasz.cichon@radio.opole.pl
Cezary Puzyna - cezary.puzyna@radio.opole.pl
Aneta Skomorowska-Kobza - aneta.skomorowska@radio.opole.pl
Agnieszka Stefaniak - agnieszka.stefaniak@radio.opole.pl
Dorota Kłonowska - dorota.klonowska@radio.opole.pl wydawca DAB+(Radio Opole 2)



EDYTORZY INFORMACJI
- info@radio.opole.pl - 77 40 13 454
Roman Juranek - roman.juranek@radio.opole.pl
Bogusław Kalisz - b.kalisz@radio.opole.pl
Justyna Maćkowiak - justyna.mackowiak@radio.opole.pl
Krzysztof Rapp - krzysztof.rapp@radio.opole.pl
Jacek Rudnik - jacek.rudnik@radio.opole.pl
Magdalena Szybińska - magdalena.szybinska@radio.opole.pl
Marzena Śmierciak - marzena.smierciak@radio.opole.pl

REPORTERZY:

OPOLE:
info@radio.opole.pl - 77 40 13 458
Wiktoria Palarczyk - wiktoria.palarczyk@radio.opole.pl
Ewelina Laxy - ewelina.laxy@radio.opole.pl
Joanna Matlak - joanna.matlak@radio.opole.pl
Katarzyna Doros - katarzyna.doros@radio.opole.pl
Kacper Śnigórski - kacper.snigorski@radio.opole.pl


KULTURA
Mariusz Majeran - mariusz.majeran@radio.opole.pl
Małgorzata Ślusarczyk - małgorzata.slusarczyk@radio.opole.pl
Katarzyna Zawadzka - katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl


EKONOMIA

Piotr Wójtowicz - piotr.wojtowicz@radio.opole.pl


SPORT
Mariusz Chałupnik - mariusz.chalupnik@radio.opole.pl
Grzegorz Frankowski - grzegorz.frankowski@radio.opole.pl
Paweł Konieczny - pawel.konieczny@radio.opole.pl
Kacper Śnigórski - kacper.snigorski@radio.opole.pl
Piotr Warner - piotr.warner@radio.opole.pl


Sytuacja na opolskich drogach
- drogi@radio.opole.pl


BRZEG i powiat brzeski:
Maciej Stępień - tel./fax. 77 416-84-46, maciej.stepien@radio.opole.pl


GŁUBCZYCE i powiat głubczycki
Mariusz Chałupnik - mariusz.chalupnik@radio.opole.pl


KĘDZIERZYN-KOŹLE i powiat kędzierzyńsko-kozielski
Agnieszka Pospiszyl - agnieszka.pospiszyl@radio.opole.pl

KLUCZBORK i powiat kluczborski:

Mariusz Chałupnik - mariusz.chalupnik@radio.opole.pl

KRAPKOWICE i powiat krapkowicki

Witold Wośtak - witold.wostak@radio.opole.pl

NAMYSŁÓW i powiat namysłowski:

Maciej Stępień - tel./fax. 77 416-84-46, maciej.stepien@radio.opole.pl


NYSA i powiat nyski:
Ewelina Laxy - ewelina.laxy@radio.opole.pl

Dorota Kłonowska - dorota.klonowska@radio.opole.pl


OLESNO i powiat oleski:

Witold Wośtak - witold.wostak@radio.opole.pl


PRUDNIK i powiat prudnicki:
Jan Poniatyszyn - tel./fax. 77 436-66-60, jan.poniatyszyn@radio.opole.pl


STRZELCE OPOLSKIE i powiat strzelecki

Agnieszka Pospiszyl - agnieszka.pospiszyl@radio.opole.pl


AUTORZY PROGRAMÓW PASM PROGRAMOWYCH:
Bolesław Bezeg - bolesław.bezeg@radio.opole.pl
Adrian Chimiak - adrian.chimiak@radio.opole.pl
Krzysztof Dobrowolski - krzysztof.dobrowolski@radio.opole.pl
Grzegorz Frankowski - sport@radio.opole.pl
Piotr Furtas - piotr.furtas@radio.opole.pl
Zbigniew Górniak - zbigniew.gorniak@radio.opole.pl
Beata Granatowska – beata.granatowska@radio.opole.pl
Roman Juranek - roman.juranek@radio.opole.pl
Wiesław Kolbusz - wieslaw.kolbusz@radio.opole.pl
Paweł Konieczny - pawel.konieczny@radio.opole.pl
Wiktor Krzewicki - wiktor.krzewicki@radio.opole.pl
Mariusz Majeran - mariusz.majeran@radio.opole.pl
Justyna Marcińska - justyna.marcinska@radio.opole.pl
Marzena Mielcarek - marzena.mielcarek@radio.opole.pl
Ireneusz Prochera - ireneusz.prochera@radio.opole.pl
Justyna Dziedzic - justyna.dziedzic@radio.opole.pl
Aneta Skomorowska-Kobza - aneta.skomorowska@radio.opole.pl
Marian Staszyński - marian.staszynski@radio.opole.pl
Maciej Stępień - maciej.stepien@radio.opole.pl
Magdalena Szybińska - magdalena.szybinska@radio.opole.pl
Kacper Śnigórski - kacper.snigorski@radio.opole.pl
Marek Świercz - marek.swiercz@radio.opole.pl
Barbara Tyslik - barbara.tyslik@radio.opole.pl
Agnieszka Wawer-Krajewska - agnieszka.wk@radio.opole.pl
Piotr Wójtowicz - piotr.wojtowicz@radio.opole.pl
Tomasz Zacharewicz - tomasz.zacharewicz@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »