Radio Opole » Kraj i świat
2017-11-11, 17:50 Autor: TVP Info

Polska choinka ozdobi plac przed Bazyliką św. Piotra w Watykanie

Kraj i świat

2024-06-21, godz. 22:20 ME 2024 - Probierz: nikogo nie winię, jesteśmy zespołem (opis) Trener reprezentacji Polski Michał Probierz powiedział po porażce z Austrią 1:3 w Berlinie na Euro 2024, że nie zamierza nikogo winić za ten wynik. 'Jesteśmy… » więcej 2024-06-21, godz. 22:20 PSP: w piątek 380 zgłoszeń związanych z usuwaniem skutków silnego wiatru i podtopień W piątek 21 czerwca do godz. 21 strażacy odebrali 380 zgłoszeń związanych z usuwaniem skutków silnego wiatru oraz podtopień dróg i budynków - poinformował… » więcej 2024-06-21, godz. 22:10 Wydarzenia sportowe w skrócie, piątek 21 czerwca, 22.00 Przekazujemy skrót wydarzeń sportowych: W zakończonych piątkowych meczach piłkarskich mistrzostw Europy w grupie D Polska przegrała z Austrią 1:3, a… » więcej 2024-06-21, godz. 22:10 ME 2024 – Piechniczek: to była inna polska drużyna niż w meczu z Holandią Polscy piłkarze, po porażce 1:2 z Holandią, w piątek przegrali w Berlinie z Austrią 1:3 w grupowym meczu mistrzostw Europy. 'Od pierwszego gwizdka było widać… » więcej 2024-06-21, godz. 22:00 Apple odkłada wprowadzenie na rynek UE systemu generatywnej AI Koncern Apple poinformował w piątek, że odkłada wprowadzenie na rynek UE swojego systemu generatywnej sztucznej inteligencji (AI) ze względu na 'niepewność… » więcej 2024-06-21, godz. 22:00 Grecja - Polska 78:73 w towarzyskim meczu koszykarzy Reprezentacja Polski koszykarzy przegrała w Pireusie z Grecją 73:78 (27:19, 14:27, 19:14, 13:18) w pierwszym meczu towarzyskim w trakcie letnich przygotowań… » więcej 2024-06-21, godz. 21:50 ME 2024 - Buksa: w drugiej połowie Austriacy byli bezlitośni 'W drugiej połowie Austriacy byli bezlitośni' - ocenił piłkarz reprezentacji Polski Adam Buksa po przegranej z Austrią 1:3 w mistrzostwach Europy. 'Bardzo… » więcej 2024-06-21, godz. 21:50 W. Brytania/ Farage: wojna jest winą Putina, ale rozszerzenie NATO go sprowokowało Nigel Farage, lider brytyjskiej prawicowo-populistycznej partii Reform UK, powiedział w piątek, że wojna na Ukrainie 'oczywiście' jest winą Władimira Putina… » więcej 2024-06-21, godz. 21:50 ME 2024 - Holandia - Francja 0:0 (do przerwy) Grupa D: Holandia - Francja 0:0 do przerwy. Żółta kartka - Holandia: Jerdy Schouten. Sędzia: Anthony Taylor (Anglia).(PAP) wkp/ mak/ co/ » więcej 2024-06-21, godz. 21:40 ME 2024 - Rangnick: pierwsze 20 minut ułożyło się dla nas idealnie Selekcjoner reprezentacji Austrii Ralf Rangnick nie krył zadowolenia ze swoich piłkarzy, szczególnie za pierwsze 20 minut, w spotkaniu z Polską w Berlinie… » więcej