Informacje z Opola

2021-02-19, 14:19 Autor: Mariusz Chałupnik

Remis Odry Opole w ostatnim sprawdzianie przed ligą

Odra Opole [fot. facebook/odraopole]
Piłkarze Odry Opole zremisowali w meczu sparingowym we Wrocławiu z Miedzią Legnica 2:2. Dla obu zespołów to był ostatni sprawdzian przed rundą wiosenną.
Odra objęła prowadzenie w 12. minucie po trafieniu Konrada Nowaka. Miedź dwukrotnie odpowiedziała w pierwszej połowie i po 45 minutach, to zespół z Legnicy prowadził 2:1. Po zmianie stron padła tylko jedna bramka. Strzelił ją Adam Żak w 70. minucie i ustalił wynik meczu na 2:2.

To był ostatni sprawdzian przed wznowieniem rozgrywek Fortuna I ligi. W pierwszym meczu Odra zagra na wyjeździe z ŁKS-em Łódź 27 lutego.