Radio Opole » Stolica Opole (DAB+) » Informacje z Opola

Informacje z Opola

2023-08-30, 13:58 Autor: Adam Wołek

Ws. podwójnego zabójstwa w Opolu Czarnowąsach ruszyły przesłuchania

Prokuratura Okręgowa w Opolu [fot. Agnieszka Stefaniak]
Prokuratura Okręgowa w Opolu [fot. Agnieszka Stefaniak]
Lekarze nie zezwolili jeszcze na przesłuchanie 34-letniej matki zamordowanych dzieci. Prokuratura natomiast przesłuchała członków rodziny.
Znaleziono także domniemane narzędzie zbrodni. Potwierdza to rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu Stanisław Bar.

- W toku postępowania przesłuchano dziadków ofiar, którzy dokonali odkrycia ciał dzieci w mieszkaniu. Przesłuchano także ojca zamordowanych dzieci. On jeszcze dziś był hospitalizowany i po opuszczeniu placówki mogliśmy go przesłuchać. Wszyscy w charakterze świadków. Znaleźliśmy także nóż techniczny, który może być narzędziem zbrodni - wylicza prokurator Stanisław Bar.

Postępowanie toczy się w sprawie podwójnego morderstwa 4-latki i jej rok młodszego brata. Do tragedii doszło wczoraj (29.08) w opolskiej dzielnicy Czarnowąsy. Trzecie dziecko kobiety, pochodzące z pierwszego małżeństwa, od dłuższego czasu pozostaje pod opieką swojego biologicznego ojca.
Stanisław Bar o przesłuchaniach

Zobacz także

2023-08-24, godz. 18:00, Gospodarka Prezes PGE z wizytą w Elektrowni Opole Elektrownia Opole od 30 lat zapewnia bezpieczeństwo energetyczne w województwie opolskim, odpowiada także za blisko 8 procent krajowej produkcji prądu. Dziś (24.08) z jej pracownikami spotkał się prezes zarządu PGE Wojciech Dąbrowski… » więcej 2023-08-24, godz. 17:50, Wiadomości z regionu Masz krew z "ujemnym Rh" - podziel się z potrzebującymi. Zmalały zapasy w stacji krwiodawstwa Dramatu nie ma, ale zawsze może być lepiej. Znacząco zmalały zapasy krwi wszystkich grup z minusowym RH w opolskim banku krwi. » więcej 2023-08-24, godz. 12:35, Wiadomości z regionu Wybory 2023: Henryk Lakwa z MN idzie do Senatu. "Inni nie identyfikują się w pełni z naszym programem" Henryk Lakwa, starosta opolski został kandydatem KWW Mniejszość Niemiecka do Senatu z okręgu 52, czyli obejmującego Opole i powiat opolski. Samorządowiec zaczynał jako radny gminy Prószków, od 25 lat piastuje urząd starosty powiatu… » więcej 2023-08-23, godz. 19:15, Wiadomości z regionu Koniec wakacji, początek problemów. Dyrektorzy szkół nadal nie mają skompletowanej kadry Za niespełna dwa tygodnie początek roku szkolnego, a w wielu placówkach oświatowych nadal brakuje nauczycieli. Według danych z opolskiego wydziału oświaty w stolicy regionu jest około 100 wakatów. Brakuje przede wszystkim polonistów… » więcej 2023-08-23, godz. 17:45, Wiadomości z regionu Fizjoterapeuci biją na alarm. Coraz więcej dzieci ma wady postawy Wady postaw to obecnie jeden z powszechniejszych problemów zdrowotnych u dzieci. Niestety, dotyka on coraz to młodszych pociech. Dziś (23.08) w opolskim oddziale NFZ fizjoterapeuci z użyciem specjalnego urządzenia 3D badali i analizowali… » więcej
456457458459460461462
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »