Radio Opole » Radio Opole w powiecie głubczyckim (DAB+) » Informacje z powiatu głubczyckiego

Informacje z powiatu głubczyckiego

2018-10-12, 10:58 Autor: Jacek Pelczar

Policjant po służbie udaremnił kradzież w markecie

Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie-Koźlu
Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie-Koźlu
Do zdarzenia doszło w jednym z marketów na terenie powiatu głubczyckiego. Policjant po służbie zauważył mężczyznę, który trzymając w rękach dwie butelki wódki ominął kasy, nie płacąc za towar.
Dyżurny wybiegł za mężczyzną i zatrzymał go. Zawiadomił policję. Patrol wezwany na tę interwencję ukarał sprawcę mandatem. Towar wrócił na sklepową półkę.

- Policjanci bez względu na to, czy są w trakcie służby, czy poza służbą, jeżeli widzą, że dzieje się coś złego, że jest popełniane przestępstwo, bądź wykroczenie to podejmują czynności, reagują - mówi kom. Magdalena Nakoneczna, rzecznik prasowy policji w Kędzierzynie-Koźlu.

To nie pierwsze tego typu zdarzenie, zaledwie tydzień wcześniej podobna sytuacja miała miejsce w jednym z dużych marketów na terenie Kędzierzyna-Koźla. Również w tym przypadku szybka reakcja funkcjonariusza "w cywilu" pozwoliła ująć sprawcę.
kom. Magdalena Nakoneczna

Zobacz także

2019-10-30, godz. 15:15, Wiadomości z regionu W głubczyckich lasach znaleziono i zabezpieczono niewybuchy z czasów II wojny światowej Prawie 100 niewybuchów zabezpieczono w powiecie głubczyckim. To pociski z czasów II wojny światowej. » więcej 2019-09-26, godz. 20:15, Gospodarka Poprawi się stan dróg gminnych i powiatowych na Opolszczyźnie. Kolejne rządowe wsparcie W Prudniku władze kilkunastu samorządów lokalnych podpisały z wicewojewodą opolskim umowy o dofinansowaniu modernizacji dróg, które są w ich zarządzie. Z Funduszu Dróg Samorządowych wpłynie na Opolszczyznę łącznie 250 mln złotych. » więcej 2019-08-15, godz. 09:51, Wiadomości z regionu Uwaga pacjenci! Jutro (16.08) część przychodni nie będzie pracować Opolski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia przypomina, że w piątek (16.08) niektóre przychodnie podstawowej opieki zdrowotnej będą nieczynne. » więcej 2019-06-13, godz. 20:00, Wiadomości z regionu Dzieci z powiatu głubczyckiego wiedzą jak ratować życie. Zakończyła się akcja "Mały ratownik" Rozpoczynać jak najszybciej. O tym słyszymy w kontekście właściwie wszystkich dziedzin życia. W powiecie głubczyckim zakończyła się akcja 'Mały ratownik'. » więcej 2019-05-23, godz. 17:16, Wiadomości z regionu Po ulewach w powiecie głubczyckim: zalane piwnice i przepusty, ucierpiał też parter szpitala W nocy na rzece Opawa w powiecie głubczyckim przekroczone były stany ostrzegawcze. W jednym miejscu odnotowano przekroczenie stanu alarmowego. Po północy sytuacja zaczęła się powoli poprawiać. W związku z intensywnymi opadami deszczu głubczyccy… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »