Radio Opole » Dobre Granie » Rozmowy z gośćmi audycji 'Dobre Granie' i 'Dobre… » Bastard Brothers w Dobrym Graniu!
2020-04-16, 12:44 Autor: Tomasz Wojtyłko

Bastard Brothers w Dobrym Graniu!

Bastard Brothers [fot. Joanna Zasada / źródło: www.facebook.com/bastardbrothersband]
Bastard Brothers [fot. Joanna Zasada / źródło: www.facebook.com/bastardbrothersband]
W dzisiejszym programie rozmawialiśmy z Bartoszem Iwickim oraz Pawłem Krykantem z zespołu Bastard Brothers. Ponadto, posłuchaliśmy debiutanckiego albumu grupy, którego wydawcą jest Radio Opole.
Płyta ma koncertowy charakter, a nasi goście zdradzili, że zawarte na niej piosenki nie byłyby tym czym są, gdyby nie praca zespołowa, bo każdy z członków kapeli dał z siebie wszystko tworząc te kawałki.

- W naszych piosenkach najważniejsze są melodie. Każdy nasz utwór jest pisany z myślą, żeby można go zagrać akustycznie - podkreślali muzycy.

- My właściwie jesteśmy nosicielami chaosu, wokół nas rzeczy po prostu się dzieją a wszystko, co dzieje się wokół nas jest związane z naszymi rodzinami i przyjaciółmi - dodali.

Bartosz Iwicki i Paweł Krykant zaznaczyli też, że każdy z nich jest fanem muzyki, a mając uszy i rozum sami muszą być dla siebie pierwszymi krytykami.

- Nasza muzyka ma trafić do ludzi. Oczywiście robimy ją także do siebie, ale chcemy, by to odbiorcy ją oceniali - dodali.

Premiera debiutanckiego albumu zespołu Bastard Brothers zaplanowana jest 30.04.2020 r. (czwartek) - płyta będzie do kupienia w sklepie internetowym Radia Opole.

Zobacz także

2020-05-27, godz. 01:45 Dominika Barabas o Songwriting Camp ZAiKS 30 czerwca mija termin zgłoszeń na tegoroczny Songwriting Camp ZAiKS. Organizatorką i pomysłodawczynią wydarzania jest Dominika Barabas. Artystka zdradziła, dlaczego… » więcej 2020-05-26, godz. 00:56 Błoto w Dobrym Graniu! Kiedy ostatnio spotkaliśmy się z zespołem EABS, artyści zapowiadali debiutancki album grupy Błoto, czyli kwartetu, który wyłonił się ze składu EABS. Tym razem… » więcej 2020-05-23, godz. 01:30 Kamila Dauksz w Dobrym Graniu! Kamila Dauksz to artystka, której nie trzeba przedstawiać słuchaczom Radia Opole. Jedna z prowadzących audycję "Dobre Granie Extra" wokalistek podzieliła się właśnie… » więcej 2020-05-22, godz. 01:26 Jazzpospolita w Dobrym Graniu! Mimo że Jazzpospolita gra już ponad 10 lat, zespół nie przestaje zaskakiwać. Zarejestrowany z nowymi muzykami w składzie album "Przypływ" przedstawia spokojniejsze… » więcej 2020-05-19, godz. 22:28 Nocny Kochanek w Dobrym Graniu! Krzysztof Sokołowski, czyli frontman Nocnego Kochanka, opowiedział o domowym akustycznym minikoncercie, który zespół zagrał 2 maja w warunkach domowej izolacji… » więcej 2020-05-19, godz. 02:41 Gospel Life w Dobrym Graniu! Anna Maria Mbayo, czyli kierowniczka muzyczna grupy Gospel Life opowiedziała o nieszablonowym podejściu do piosenki religijnej. Wróciliśmy wspomnieniami do Genesis… » więcej 2020-05-19, godz. 02:24 Natalia Przybysz w Dobrym Graniu! Natalia Przybysz przybliżyła kulisy powstawania "Jak malować ogień", czyli swojej zeszłorocznej płyty. Artystka opowiedział o współpracy ze swoim doborowym składem… » więcej 2020-05-19, godz. 02:01 Voda w Dobrym Graniu! Radek Kopeć, czyli lider zespołu Voda opowiedział o najnowszym albumie tria. Poznaliśmy kulisy powstawania "Amphibii". Porozmawialiśmy również o intuicyjnym podejściu… » więcej 2020-05-19, godz. 01:27 Mery Spolsky w Dobrym Graniu! Mery Spolsky to aktualnie jedna z najbardziej intrygujących polskich songwriterek. Artystka opowiedziała o swojej drugiej płycie "Dekalog Spolsky", na której przedefiniowała… » więcej 2020-05-13, godz. 17:43 FlowRockin w Sesji wywiadowczej Dobrego Grania [FILM, ZDJĘCIA] Pora na absolutną nowość w Radiu Opole! W audycji Dobre Granie, nadawanej prosto ze Studia M. im. SBB, zapraszamy na „Sesję wywiadowczą”. Obiecujący wykonawcy… » więcej
23456
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »