Radio Opole » Donat kibicuje

Relacje z audycji - zobacz filmy i zdjęcia

2016-08-26, 14:08

ZAKSA ostro trenuje, a Donat gra w siatkówkę z Sebastianem Świderskim

Zobacz wynik konkursu!
W naszym ostatnim - niestety - programie, jak zwykle nawiążemy do tradycji Igrzysk Olimpijskich w rozmowie z dr Krzysztofem Zuchorą. Audycję poprowadzimy z hali Azoty w Kędzierzynie-Koźlu, a towarzyszyć nam będą siatkarze ZAKSY, w tym i niedawni olimpijczycy. Z prezesem ZAKSY, jednym z najlepszych w historii polskich siatkarzy - Sebastianem Świderskim zmierzymy się w konkursie o voucher i nagrodę specjalną na zakończenie naszego cyklu. Warto słuchać i oglądać ten konkurs!
2016-08-25, 14:44

Donat Przybylski mierzy się z mini-triatlonem!

Donat Przybylski na basenie w Lipnie
Donat Przybylski na basenie w Lipnie
Tym razem wybierzemy się w okolice Niemodlina. W tamtejszej hali sportowej trenują młode koszykarki, więc porozmawiamy między innymi o olimpijskim baskecie. Bardzo trudne przedsięwzięcie konkursowe czeka Redaktora Prowadzącego, który pojechał na basen w Lipnie.
2016-08-24, 14:10

Donat Przybylski strzela z łuku!

Wynik konkursu w strzelaniu z łuku!
W audycji jak zwykle sportowych emocji nie zabrakło. Tym razem odwiedziliśmy tor łuczniczy w Prudniku, a Donat Przybylski sprawdził się w kolejnej dyscyplinie olimpijskiej - w łucznictwie. Tradycyjnie nie zabrakło konkursu.

W ramach audycji także Marcin Sagan zaprezentował kolejną postać w cyklu "Z Opola na Olimp" o opolskich sportowcach, którzy dostąpili zaszczytu uczestniczenia w igrzyskach. Usłyszeliśmy też cykl "W blasku olimpijskiego znicza".
2016-08-23, 14:07

Donat Przybylski gra w tenisa i odprowadza na pociąg Stanisława Zajferta

Konkurs w audycji "Donat Kibicuje"
Donat Przybylski podsumuje Letnie Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro. Poza tym sprawdzi się w kolejnej dyscyplinie olimpijskiej - tym razem zagra w tenisa.

W ramach audycji Marcin Sagan zaprosi na cykl o opolskich sportowcach, którzy dostąpili zaszczytu uczestniczenia w igrzyskach "Z Opola na Olimp". Nie zabraknie też kolejnej odsłony cyklu "W blasku olimpijskiego znicza".
2016-08-17, 14:18

Donat Przybylski grał w piłkę ręczną pod okiem Rafała Kuptela, a Otylia Jędrzejczak opowiadała o Igrzyskach

Wynik konkursu w audycji "Donat Kibicuje"
W programie tym razem zajęliśmy się sportami zespołowymi, a to dlatego, że do decydującej batalii o awans do strefy medalowej rywalizować będą nasi siatkarze i piłkarze ręczni. Połączyliśmy się też bezpośrednio z Rio, gdzie jest Opolanka Anna Kucharska. Nasz konkurs, w którym nagroda był voucher na zakupy w sklepie sportowym, rozegraliśmy wraz z trenerem juniorskiej kadry Polski w piłce ręcznej Rafałem Kuptelem.
2016-08-16, 14:15

Donat gra w golfa, a o sporcie opowiada Otylia Jędrzejczak

Zobacz wynik konkursu na polu golfowym w audycji "Donat Kibicuje"!
Konkurs w audycji "Donat Kibicuje"! Tym razem Donat Przybylski pojawił się na polu golfowym i sprawdzał, jak daleko od dołka zatrzyma się piłeczka. Liczyliśmy redaktorskimi tip-topami. Jaką liczbę kroków podejrzewacie?
12
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »