Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie Reporterskie tu i teraz

W magazynie Reporterskie tu i teraz

2021-07-02, 15:30 Autor: Marzena Śmierciak

Szpital w Kędzierzynie-Koźlu znów dostępny dla pacjentów bez koronawirusa. "W tej chwili wraca normalność"

Koniec pracy szpitala zakaźnego w Kędzierzynie-Koźlu [fot. A. Liszka]
Koniec pracy szpitala zakaźnego w Kędzierzynie-Koźlu [fot. A. Liszka]
Szpital w Kędzierzynie-Koźlu [fot. SPZOZ]
Szpital w Kędzierzynie-Koźlu [fot. SPZOZ]
Od poniedziałku (5 lipca) szpital powiatowy w Kędzierzynie-Koźlu ma działać normalnie - jak przed pandemią.
Wrócił w pełni oddział wewnętrzny, na oddziale urazowo-ortopedycznym jeszcze kilka łóżek znajduje się w strefie covidowej, ale trwają prace nad przywróceniem ich dla pacjentów, którzy nie mają Covid-19.

O sytuacji w szpitalu nasza reporterka Agnieszka Pospiszyl rozmawiała z medykami oraz Jarosławem Kończyłą, dyrektorem SP ZOZ Kędzierzyn-Koźle.
Posłuchaj

Zobacz także

2021-08-30, godz. 16:00, RTT - artykuły Wystartowały 23. Opolskie Dni Seniora. Impreza potrwa cztery tygodnie Mimo deszczowej pogody wystartowały dzisiaj 23. Opolskie Dni Seniora. Impreza w tym roku odbywa się pod hasłem 'Teraz sobie odbijemy'. Seniorzy maseczki covidowe zamienili na weneckie maski, zatańczyli w rytm 'deszczowej piosenki' i przejęli… » więcej 2021-08-27, godz. 16:00, RTT - artykuły Stadionowe Lumpy, czyli drugie życie piłkarskich koszulek Koszulki piłkarskie kupowane w sklepach z odzieżą używana doczekały się nie tylko sporej grupy fanów - w internecie i w rzeczywistości - ale będą miały nawet swoje muzeum. » więcej 2021-08-27, godz. 09:51, RTT - artykuły "Jest radość, że możemy się zobaczyć". Radni Opola po wielu miesiącach spotkali się na sesji stacjonarnej Po 10 miesiącach radni Opola wrócili do sali im. Karola Musioła. Nie kryli zadowolenia, że po tak długim czasie mogą wreszcie podyskutować 'na żywo'. » więcej 2021-08-25, godz. 16:15, RTT - artykuły Przedszkole i szkoła w jednym. Jak będzie funkcjonować placówka w Rozmierce? Gmina chciała połączyć tę placówkę z podstawówką w oddalonej o 4 kilometry Suchej tak, aby w Rozmierce uczyły się dzieci z klas 1-3 a w Suchej 4-8. » więcej 2021-08-24, godz. 16:15, RTT - artykuły Medalowe szanse (o)polskich paraolimpijczyków 89 polskich sportowców weźmie udział w rozpoczynających się dziś (24.08) letnich igrzyskach paraolimpijskich w Tokio. W skład polskiej reprezentacji wchodzi 56 zawodników i 33 zawodniczki. » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »