Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2020-11-06, 15:00 Autor: Agnieszka Stefaniak

Znamy zwycięzców. Zakończyło się liczenie głosów na projekty budżetu obywatelskiego Opola

Budżet Obywatelski Opola 2021 [fot.bo.opole.pl]
Budżet Obywatelski Opola 2021 [fot.bo.opole.pl]
Ponad 10 tysięcy mieszkańców Opola zagłosowało w tegorocznej VII edycji Budżetu Obywatelskiego. Łącznie na 16 projektów, w tym 15 dzielnicowych opolski ratusz przeznaczy blisko 4 miliony złotych.
Ponad 10 tysięcy mieszkańców Opola zagłosowało w tegorocznej VII edycji Budżetu Tylko w dzielnicy I nie zostanie zrealizowany żaden projekt, bo oddano zbyt małą ilość głosów. W puli rezerwowej zostało ponad milion 800 tysięcy złotych. A jakie projekty wygrały i uzyskały największą liczbę głosów? O tym Monika Matuszkiewicz.


Jak zapewnia nas Katarzyna Oborska-Marciniak, rzecznik opolskiego ratusza pieniądze przeznaczone na realizację zadań w ramach budżetu obywatelskiego zostaną na nie przekazane. Wszystkie zwycięskie projekty otrzymają ustalone kwoty.
Zakończyło się liczenie głosów na projekty budżetu obywatelskiego Opola [Autor: Monika Matuszkiewicz]

Zobacz także

2020-12-23, godz. 14:30, RTT - artykuły Radny wojewódzki Robert Węgrzyn choruje na COVID-19. Dlaczego wtorkowa sesja sejmiku odbyła się stacjonarnie? Robert Węgrzyn zakażony koronawirusem. Radny województwa opolskiego potwierdził Radiu Opole, że jest chory na COVID-19. W połowie wczorajszych obrad sejmiku województwa radny nagle zasłabł, na miejsce wezwano karetkę. Dzisiaj sam… » więcej 2020-12-23, godz. 07:25, RTT - artykuły Budżet stagnacji czy przetrwania? Plan finansowy samorządu województwa przyjęty Radni województwa opolskiego przyjęli projekt budżetu województwa opolskiego na przyszły rok. » więcej 2020-12-22, godz. 15:00, RTT - artykuły Smacznie i po polsku. Czy polskie święta są smaczne dla obcokrajowców? Barszcz z uszkami, pierogi z kapustą i grzybami czy może kutia? Ciekawe, które z tych potrwa wigilijnych najbardziej smakują obcokrajowcom w Polsce. » więcej 2020-12-22, godz. 07:03, RTT - artykuły 27 grudnia pierwszy pacjent. Szpital tymczasowy w CWK przygotowany Szpital tymczasowy w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu jest już gotowy na przyjmowanie pierwszych pacjentów, ci w nowej placówce będą mogli pojawić się już w niedzielę 27 grudnia. » więcej 2020-12-21, godz. 15:00, RTT - artykuły Bez opłatka i bez makowca. Święta z dala od ojczyzny Co kraj to obyczaj, a jak wyglądają polskie święta zagranicą? Bywa, o czym się państwo zaraz przekonają, że ich organizacja to prawdziwe wyzwanie. » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »