Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2020-07-06, 21:45 Autor: Marzena Śmierciak

Joga na świeżym powietrzu. W opolskim amfiteatrze po przerwie związanej z pandemią wznowiono zajęcia

Miłośnicy jogi w opolskim amfiteatrze [fot.M.Matuszkiewicz]
Miłośnicy jogi w opolskim amfiteatrze [fot.M.Matuszkiewicz]
Miłośnicy jogi już mogą zacząć ją ćwiczyć na świeżym powietrzu. W Opolu od ponad 10 lat organizowane są takie zajęcia. Na początku odbywały się one nad bulwarami nad Odrą, później przeniosły się na deski opolskiego amfiteatru.
Za nami pierwsze zajęcia po przerwie wymuszonej pandemią, które odbyły się w minioną sobotę (04.07). Jak podkreślają uczestnicy ćwiczeń, dla nich joga to jedna z najlepszych metod samodoskonalenia i wewnętrznego rozwoju. Jest to droga do zjednoczenia ciała i umysłu.

O tym, jak joga wpływa na nasze ciało nasza reporterka Monika Matuszkiewicz rozmawiała z Łukaszem Zalewskim, instruktorem jogi oraz uczestnikami zajęć.

Dodajmy, następne zajęcia już 18 lipca.
Posłuchaj relacji

Zobacz także

2020-08-12, godz. 15:00, RTT - artykuły Na polach "bocianie sejmiki". Czy to oznacza nadejście jesieni? Rozpoczęły się bocianie sejmiki, podczas których ptaki gromadzą się w duże, liczące nawet po 50 sztuk stada. Lada moment odlecą na zimę do cieplejszych krajów. Jako pierwsze odlecą dorosłe ptaki, które nie wyprowadziły w tym… » więcej 2020-08-11, godz. 15:00, RTT - artykuły W Opolu wystartowała charytatywna akcja Dobrobon Dobrobon to nowa inicjatywa pomocy żywnościowej i odzieżowej w Opolu. Korzystać z niej będą ludzie bezdomni, ubodzy oraz potrzebujący. Otrzymają specjalne talony, które będą mogli wymienić w sklepach partnerskich. Wykluczone będzie… » więcej 2020-08-11, godz. 15:00, RTT - artykuły Matury 2020: MEN informuje, że co czwarty maturzysta nie zdał egzaminu dojrzałości Co czwarty absolwent szkół ponadgimnazjalnych nie zdał w tym roku matury - informuje resort edukacji. Szef Centralnej Komisji Egzaminacyjnej podał, że 17 procent abiturientów ma szansę na przystąpienie do matury poprawkowej, bo nie… » więcej 2020-08-10, godz. 15:00, RTT - artykuły Koronawirus nie zniknął. Nadal trzeba zakładać maseczki w sklepach, a nad jeziorami zachować dystans społeczny Kolejne dni przynoszą setki nowych zarażeń koronawirusem w Polsce, a coraz więcej osób zapomina chociażby o noszeniu maseczek w sklepach. Do Radia Opole zgłosił się klient jednej z sieci handlowych, który spotkał się z dziwną… » więcej 2020-08-10, godz. 15:00, RTT - artykuły Na Opolszczyźnie ruszyła akcja "Micha zwierz usycha" Nieograniczony dostęp do wody i ochrona przed bezpośrednim przebywaniem na słońcu - to podstawa w dbaniu o zwierzęta w trakcie upałów. Akcja 'Micha zwierz usycha', to ogólnopolska inicjatywa, która ma zwiększyć świadomość i zachęcać… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***