Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2020-05-20, 15:00 Autor: Agnieszka Stefaniak

WOPR szykuje się do sezonu. Choć jest coraz więcej niewiadomych

WOPR-owcy przygotowuja się do sezonu [fot. archiwum WOPR]
WOPR-owcy przygotowuja się do sezonu [fot. archiwum WOPR]
Ratownicy WOPR przygotowują się do sezonu, choć na razie nie wiadomo, czy w tym roku będziemy mogli się kąpać na basenach i w jeziorach.
Najczarniejszy scenariusz jest taki, w którym ratownicy wyjadą do pracy za granicę, a nasze samorządy nie będą miały pieniędzy na zatrudnienie ich na miejscu. Oto szczegóły:
WOPR szykuje się do sezonu [autor: Agnieszka Pospiszyl]

Zobacz także

2020-05-29, godz. 15:15, RTT - artykuły Pogoń Prudnik wraca do historii i prezentuje archiwalne mecze Najciekawsze utrwalone spotkania Pogoni Prudnik i materiały archiwalne z działalności klubu - to sposób pierwszoligowej ekipy z Opolszczyzny aby kibice nie musieli odczuwać głodu koszykówki. » więcej 2020-05-29, godz. 15:05, RTT - artykuły (Seks)misja wykonana! W Miejscu Odrzańskim uroczyście powitano Bartusia - pierwszego od dekady urodzonego tam chłopca Bartuś jest pierwszym chłopcem od dekady, który urodził się w Miejscu Odrzańskim w gminie Cisek. Wcześniej na świat przyszło tam aż 12 dziewczynek. Ten fenomen wywołał zainteresowanie mediów z całego świata. » więcej 2020-05-28, godz. 15:15, RTT - artykuły Nowe diecezjalne sanktuarium. W Głębinowie rozszerza się kult świętej Rity Jest sanktuarium św. Jacka w Kamieniu Śląskim czy Góra św. Anny - ale lista będzie dłuższa. » więcej 2020-05-27, godz. 15:15, RTT - artykuły Maseczki już mniej obowiązkowe To już pewne - w sobotę idąc na spacer możemy wystawić nieosłoniętą twarz na działanie promieni słonecznych. Od 30 maja częściowo zniesiony będzie obowiązek noszenia maseczek - w przestrzeni otwartej i w niektórych przestrzeniach zamknięt… » więcej 2020-05-27, godz. 15:05, RTT - artykuły Uczniowie mogą już spotkać się w "realu" ze swoimi nauczycielami Od poniedziałku ósmoklasiści i maturzyści mogą już korzystać z dobrowolnych konsultacji organizowanych w szkołach. Z powodu pandemii koronawirusa dotychczas takie zajęcia odbywały się wyłącznie zdalnie. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »