Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2020-04-06, 15:00 Autor: Bogusław Kalisz

#SolidarnizBiznesem NIE POZWOLĘ CI SIĘ ZAMKNĄĆ. Akcja Krajowej Izby Gospodarczej

Opole [fot. Wanda Kownacka]
Opole [fot. Wanda Kownacka]
W całym kraju ruszyła akcja #SolidarnizBiznesem NIE POZWOLĘ CI SIĘ ZAMKNĄĆ. Właściciele pubów, restauracji, salonów fryzjerskich czy kosmetycznych apelują do swoich klientów, aby nie pozostawiać ich samych sobie. Proponują zakup specjalnych voucherów, które będzie można zrealizować po odwołaniu stanu epidemii w Polsce. Akcję koordynuje Krajowa Izba Gospodarcza.
W związku z przedłużającą się epidemią koronawirusa, coraz więcej przedsiębiorców zawiesza działalność gospodarczą. Nieczynne kluby fitness, zamknięte zakłady kosmetyczne i fryzjerskie, czy restauracje świadczące usługi z jedzeniem na wynos, to tylko nieliczna grupa przedsiębiorców, którzy martwią się, skąd wziąć pieniądze na opłaty i życie. Część z nich bierze sprawy w swoje ręce i przenosi biznes do internetu. Sprzedażowe transmisje online, czy grupowe treningi na ekranie komputera, to tylko kilka z pomysłów. Każdy walczy, jak może, żeby utrzymać się na rynku. 
#SolidarnizBiznesem NIE POZWOLĘ CI SIĘ ZAMKNĄĆ
Biznes przeniósł się do internetu

Zobacz także

2020-05-29, godz. 15:15, RTT - artykuły Pogoń Prudnik wraca do historii i prezentuje archiwalne mecze Najciekawsze utrwalone spotkania Pogoni Prudnik i materiały archiwalne z działalności klubu - to sposób pierwszoligowej ekipy z Opolszczyzny aby kibice nie musieli odczuwać głodu koszykówki. » więcej 2020-05-29, godz. 15:05, RTT - artykuły (Seks)misja wykonana! W Miejscu Odrzańskim uroczyście powitano Bartusia - pierwszego od dekady urodzonego tam chłopca Bartuś jest pierwszym chłopcem od dekady, który urodził się w Miejscu Odrzańskim w gminie Cisek. Wcześniej na świat przyszło tam aż 12 dziewczynek. Ten fenomen wywołał zainteresowanie mediów z całego świata. » więcej 2020-05-28, godz. 15:15, RTT - artykuły Nowe diecezjalne sanktuarium. W Głębinowie rozszerza się kult świętej Rity Jest sanktuarium św. Jacka w Kamieniu Śląskim czy Góra św. Anny - ale lista będzie dłuższa. » więcej 2020-05-27, godz. 15:15, RTT - artykuły Maseczki już mniej obowiązkowe To już pewne - w sobotę idąc na spacer możemy wystawić nieosłoniętą twarz na działanie promieni słonecznych. Od 30 maja częściowo zniesiony będzie obowiązek noszenia maseczek - w przestrzeni otwartej i w niektórych przestrzeniach zamknięt… » więcej 2020-05-27, godz. 15:05, RTT - artykuły Uczniowie mogą już spotkać się w "realu" ze swoimi nauczycielami Od poniedziałku ósmoklasiści i maturzyści mogą już korzystać z dobrowolnych konsultacji organizowanych w szkołach. Z powodu pandemii koronawirusa dotychczas takie zajęcia odbywały się wyłącznie zdalnie. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »