Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2020-03-26, 15:00 Autor: Agnieszka Stefaniak

... I po zawodach. Jest decyzja Polskiej Ligi Siatkówki

Kuzbass Kemerovo - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle [fot. cev.eu]
Kuzbass Kemerovo - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle [fot. cev.eu]
Polska Liga Siatkówki zdecydowała - nie ma na co czekać i to koniec sezonu. Decyzję zakomunikowano wczoraj wieczorem po posiedzeniu Rady Nadzorczej PLS S.A. Czy ZAKSA Kędzierzyn-Koźle została ponownie mistrzem kraju? Czy Stal Nysa awansowała do PlusLigi? To wszystko wytłumaczy Paweł Konieczny.
I to bardzo miła informacja, bo któż przed sezonem spodziewał się, że drużyna z Opola będzie mogła grać w siatkarskiej elicie. Teraz wypada czekać na weryfikację i wynik audytu. Po nim dowiemy się czy opolskie kluby zagrają wśród najlepszych.
Bo przypomnijmy: na derby w najwyższej klasie rozgrywkowej pomiędzy Nysą a Kędzierzynem-Koźlem czekamy już dokładnie 15 lat!
... I po zawodach. Jest decyzja Polskiej Ligi Siatkówki [autor: Paweł Konieczny]

Zobacz także

2020-04-10, godz. 15:00, RTT - artykuły 10. rocznica katastrofy smoleńskiej. Tragedię wspominają opolscy parlamentarzyści i samorządowcy 10 lat temu, 10 kwietnia 2010 roku pod Smoleńskiem doszło do katastrofy prezydenckiego samolotu Tu 154 M. Zginęło 96 osób, wśród nich: prezydent Lech Kaczyński z małżonką Marią, ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski oraz… » więcej 2020-04-09, godz. 15:00, RTT - artykuły Wypalanie traw. Strażacy i policjanci apelują o zaprzestanie niebezpiecznego procederu Powraca coroczny, wiosenny problem wypalania traw. Od początku roku strażacy na Opolszczyźnie wyjeżdżali do ponad 400 tego typu pożarów. Ryzyko, jakie niesie ze sobą wypalanie traw jest ogromne. Ogień jest żywiołem i nigdy nie możemy mieć… » więcej 2020-04-09, godz. 15:00, RTT - artykuły Święta wielkanocne. Kolejki przed sklepami, zakaz wyjazdów, zawieszenie zwyczajów Epidemia koronawirusa spowodowała, że choć po zakupy spożywcze wybieramy się znacznie rzadziej, to w związku z rządowymi obostrzeniami każdy, kto wybiera się do dużych supermarketów musi odstać swoje w kolejce. Pandemia ostudziła zapał do… » więcej 2020-04-08, godz. 15:00, RTT - artykuły Święta wielkanocne. W tym roku inne niż pamiętamy Celebracje Triduum Paschalnego bez udziału wiernych, Wielka Sobota bez święcenia pokarmów i brak procesji rezurekcyjnej - tak w największym skrócie będą wyglądać najbliższe dni na terenie diecezji opolskiej. Tegoroczne święta będą dla wierzących… » więcej 2020-04-08, godz. 15:00, RTT - artykuły Samorządy kupują i szyją maseczki, a pandemię koronawirusa wykorzystują oszuści Coraz więcej osób angażuje się w produkcję maseczek mogących zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Dotychczas tego typu akcje skierowane były głównie w stronę pomocy służbie zdrowia, jednak coraz częściej efekty takich prac… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »