Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2020-01-08, 15:40 Autor: Cezary Puzyna

Koniec świętowania i wypoczynku. Piłkarze Odry na pierwszym treningu

fot. Mariusz Chałupnik
fot. Mariusz Chałupnik
fot. Mariusz Chałupnik
fot. Mariusz Chałupnik
Po świąteczno-noworocznej przerwie do treningów wrócili piłkarze Odry Opole. W zajęciach udział bierze ponad 30 zawodników.
Wśród nich są juniorzy opolskiego klubu i gracze testowani przed ewentualnym transferem. Zawodnicy przeszli badania wydolnościowe, dzięki którym sztab trenerski sprawdził jak przepracowali czas urlopów. Teraz wszyscy pracują na obiekcie przy ulicy Północnej.

Odra na własnych obiektach będzie trenowała do 18 stycznia. Później wyjedzie na obóz przygotowawczy do Grodziska Wielkopolskiego. Opolanie przed startem rundy wiosennej rozegrają sześć sparingów. Pierwszy 17 stycznia w Opolu z Ruchem Zdzieszowice.

Przypomnijmy, że Odra po 20. kolejkach I ligi zajmuje 16 - spadkowe - miejsce. Pierwszy mecz w tym roku opolanie zagrają w Olsztynie na przełomie lutego i marca.
I trening Odry Opole

Zobacz także

2020-02-05, godz. 15:15, RTT - artykuły Strzelce Opolskie: kamienica czeka na właścicieli W ubiegłym roku spadkobiercy dawnych właścicieli wywalczyli w sądzie od gminy Strzelce Opolskie zwrot jednej z kamienic w centrum miasta. W grudniu mieli przejąć klucze do budynku, ale nie stawili się na umówionym spotkaniu. » więcej 2020-02-05, godz. 15:15, RTT - artykuły Salamandry plamiste - młodzi mieszkańcy opolskiego ZOO Opolski ogród zoologiczny może pochwalić się kolejnymi wyjątkowymi narodzinami. Tym razem mowa o salamandrach plamistych, największych płazach ogoniastych w Polsce, które są gatunkiem zagrożonym wyginięciem. » więcej 2020-02-04, godz. 15:15, RTT - artykuły Pracownicy MOPR-u w Opolu chcą podwyżek, ale nie tylko Ponad 200 pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie domaga się wzrostu pensji o 1000 złotych. Protest ich trwa od lipca 2019 roku. Teraz do swojego sporu postanowili włączyć ratusz. » więcej 2020-02-04, godz. 15:05, RTT - artykuły Żłobek w Praszce publiczny czy prywatny? Spór o opłaty W Praszce oficjalnie otwarto publiczny żłobek. W dawnej siedzibie szkoły stworzono 50 miejsc dla maluchów. Cieszą się wszyscy... prawie wszyscy. Grupa rodziców z Praszki uważa, że opłata za pobyt dziecka w żłobku jest zbyt wysoka. » więcej 2020-02-03, godz. 15:15, RTT - artykuły Paczkomaty też dla osób niskich i niepełnosprawnych. Akcja opolskich blogerek Odbiór paczek z automatów stał się jedną z najbardziej popularnych form dostarczania przesyłek, jednak nie dla każdego jest to dobre rozwiązanie. Niskorosłe blogerki zwróciły uwagę na to, że osoby ich wzrostu i na wózkach inwalidzkich nie… » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »