Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-12-09, 15:49 Autor: Agnieszka Stefaniak

Sesja bez głosowania. Nie udało się rozpatrzyć wniosku o odwołanie starosty nyskiego

Sesja bez głosowania [autor: Daniel Klimczak]
Sesja bez głosowania [autor: Daniel Klimczak]
Starosta nyski pozostaje, przynajmniej na razie, na swoim stanowisku. Zaplanowane na dziś głosowanie w sprawie jego odwołania, o które wnioskowała część opozycji, nie doszło do skutku z powodu braku kworum na sesji.
O to, co dalej z kierownictwem powiatu i dlaczego nieprzychylni zarządowi radni nie zdecydowali się wziąć udziału w głosowaniu, o które sami zabiegali, pytał na miejscu Daniel Klimczak.
Sesja bez głosowania [autor: Daniel Klimczak]

Zobacz także

2020-01-27, godz. 16:00, RTT - artykuły Czy powinniśmy bać się koronawirusa? Koronawirus zabił w Chinach 80 osób. Rośnie liczba zakażonych natomiast my dzisiaj pytamy czy w sytuacji otwartego ruchu turystycznego między Polską a Chinami i wymiany studentów nam również grozi niebezpieczeństwo. » więcej 2020-01-27, godz. 15:45, RTT - artykuły Był ofiarą hitlerowskiej machiny śmierci. Spotkanie z Grzegorzem Tomaszewskim W Oświęcimiu trwają uroczystości 75. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz - Birkenau. W ceremonii bierz udział prezydent Andrzej Duda, delegacje ponad 50 krajów, z prezydentami, premierami i koronowanymi głowami. Ale najważniejszych gości jest… » więcej 2020-01-24, godz. 15:00, RTT - artykuły Chirurdzy z USK w Opolu w nowatorski sposób uratowali życie 54-letniemu pacjentowi Zespół specjalistów z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu przeprowadził nowatorską operację wstawienia bypassu łączącego aortę z tętnicą krezkową górną u 54-letniego pacjenta z ostrą niedokrwistością jelit. Tętnice krezkowe - górna… » więcej 2020-01-24, godz. 15:00, RTT - artykuły Ferie 2020. Atrakcyjna oferta dla dzieci i młodzieży w Opolu Przebojowe ferie w Opolu - pod takim hasłem władze miasta proponują wypoczynek dla dzieci i młodzieży, które nie wyjadą na zimowiska i pozostaną w Opolu. Ofertę przygotowało 8 instytucji, większość zajęć jest bezpłatna pod warunkiem, że rodzice… » więcej 2020-01-23, godz. 15:00, RTT - artykuły Opolskie szkolnictwo na wysokim poziomie Podziękowania, rozmowy, wręczenie dyplomów i upominków. Prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski spotkał się z przedstawicielami szkół najwyżej sklasyfikowanych w ostatnim Ogólnopolskim Rankingu Liceów i Techników tygodnika 'Perspektywy'. Przypomnijmy… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »