Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-11-22, 15:37 Autor: Agnieszka Stefaniak

Okrągły stół ws. benzenu w Kędzierzynie-Koźlu. Są nowe propozycje

Parlamentarzyści o jakości powietrza w Kędzierzynie-Koźlu [fot. archiwum Janusza Kowalskiego]
Parlamentarzyści o jakości powietrza w Kędzierzynie-Koźlu [fot. archiwum Janusza Kowalskiego]
Problem benzenu w powietrzu, którym oddychają mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla był brany na tapetę przez niemal wszystkich kandydatów na posłów i senatorów w naszym regionie. Osiadł kurz wyborczy, ale problem benzenu nie zniknął.
Dzisiaj (22.11) w urzędzie miasta odbyło się spotkanie z opolskimi parlamentarzystami właśnie w sprawie jakości powietrza. Z uczestnikami rozmawiała Agnieszka Pospiszyl.

A temat benzenu wraca na naszą antenę już jutro (23.11). Z Kędzierzyna-Koźla nadamy Samorządową Lożę Radiową. Program poprowadzi Jan Poniatyszyn, początek po 11.00.
Okrągły stół ws. benzenu w Kędzierzynie-Koźlu [autor: Agnieszka Pospiszyl]

Zobacz także

2019-12-12, godz. 17:00, RTT - artykuły Ruszyło choinkowe szaleństwo Teraz temat świąteczny. Jodła kaukaska, kalifornijska, veitschi, a może świerk srebrny, engelmana, czy kaukaski. Na dobre rozpoczyna się Polaków choinkowe szaleństwo. » więcej 2019-12-12, godz. 17:00, RTT - artykuły Dar serca na święta. Akcja DKMS w Prudniku 80 osób zadeklarowało w Prudniku przekazanie swoich komórek macierzystych chorym na nowotwory krwi. Po raz piąty akcję rejestracji potencjalnych dawców szpiku przeprowadził tamtejszy Zespół Szkół Medycznych. » więcej 2019-12-12, godz. 15:45, RTT - artykuły Nowa baza, nowy sprzęt. Centrum opieki Samarytanin zakończyło rozbudowę Ośrodek Medyczny Samarytanin w Opolu ma dwa razy więcej łóżek dla pacjentów. Dwie godziny temu oficjalnie oddano do użytku nową część tej placówki. Dzięki rozbudowie jest 30 łóżek i dużo nowego sprzętu. » więcej 2019-12-11, godz. 15:00, RTT - artykuły Święta u cudzoziemców. Spotkanie w Opolu Zagraniczni studenci z Kazachstanu, Ukrainy, Chin, czy Indii spotkali się przy wigilijnym stole w sali seminaryjnej Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego. » więcej 2019-12-10, godz. 14:56, RTT - artykuły Kiedy przejazd przez nyską tamę będzie legalny? Czy nyscy kierowcy będą mogli ponownie korzystać z trzeciej przeprawy przez rzekę, czyli tamy Jeziora Nyskiego? Temat powraca co jakiś czas, tak też było podczas jednej z ostatnich sesji rady powiatu, gdzie byłe i obecne władze starostwa… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »