Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-11-22, 15:47 Autor: Agnieszka Stefaniak

Ostatnie próby przed premierą. W Nysie wieczorem na scenie NDK musical

Przygotowania do premiery musicalu "Po przygodę" w Nyskim Domu Kultury [fot. Daniel Klimczak]
Przygotowania do premiery musicalu "Po przygodę" w Nyskim Domu Kultury [fot. Daniel Klimczak]
Dziesiątki godzin prób, dziesiątki aktorów, muzyków i tancerzy, a przede wszystkim mnóstwo pracy włożonej w przygotowania.
To będzie niezwykłe widowisko na najwyższym poziomie - zapewniają artyści na kilka godzin przed premierowym pokazem musicalu o przygodach Tomka Sawyera, który będzie można obejrzeć dziś na deskach dawnego teatru miejskiego w Nysie. Przygotowania do przedstawienia trwają od roku i odbywają się pod okiem znanych w całym kraju profesjonalistów. A to, jak wyglądały i jaki przyniosą efekt, sprawdzał Daniel Klimczak.
Ostatnie próby przed premierą. W Nysie wieczorem na scenie NDK musical [fot. Daniel Klimczak]

Zobacz także

2020-01-29, godz. 15:00, RTT - artykuły Nie chcą kompostowni na skraju wsi Mieszkańcy Przedmościa (gmina Praszka) nie chcą kompostowni odpadów we wsi, ale inwestycja jest już realizowana. Spółka Synergia Południe z Katowic ma niezbędne pozwolenia, a projekt zakłada, że maksymalna wydajność kompostowni to 9 tysięcy… » więcej 2020-01-28, godz. 16:00, RTT - artykuły Prudniccy Bonifratrzy chcą prowadzić WTZ Wieloletnie zaniechania mają być nadrobione w powiecie prudnickim. Wreszcie powstaną tam Warsztaty Terapii Zajęciowej. » więcej 2020-01-28, godz. 14:58, RTT - artykuły Kilkanaście pomysłów na nyską wieżę ciśnień. Czy obiekt będzie zagospodarowany? Nyskie fortyfikacje mają szansę skuteczniej przyciągać turystów. Władze gminy chcą, by dawne pruskie warownie stały się 'produktem eksportowym' miasta. Aby tak jednak się stało, magistrat chce stworzyć centrum historii twierdzy Nysa, w którym… » więcej 2020-01-27, godz. 16:00, RTT - artykuły Czy powinniśmy bać się koronawirusa? Koronawirus zabił w Chinach 80 osób. Rośnie liczba zakażonych natomiast my dzisiaj pytamy czy w sytuacji otwartego ruchu turystycznego między Polską a Chinami i wymiany studentów nam również grozi niebezpieczeństwo. » więcej 2020-01-27, godz. 15:45, RTT - artykuły Był ofiarą hitlerowskiej machiny śmierci. Spotkanie z Grzegorzem Tomaszewskim W Oświęcimiu trwają uroczystości 75. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz - Birkenau. W ceremonii bierz udział prezydent Andrzej Duda, delegacje ponad 50 krajów, z prezydentami, premierami i koronowanymi głowami. Ale najważniejszych gości jest… » więcej
567891011
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »