Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-11-22, 15:47 Autor: Agnieszka Stefaniak

Ostatnie próby przed premierą. W Nysie wieczorem na scenie NDK musical

Przygotowania do premiery musicalu "Po przygodę" w Nyskim Domu Kultury [fot. Daniel Klimczak]
Przygotowania do premiery musicalu "Po przygodę" w Nyskim Domu Kultury [fot. Daniel Klimczak]
Dziesiątki godzin prób, dziesiątki aktorów, muzyków i tancerzy, a przede wszystkim mnóstwo pracy włożonej w przygotowania.
To będzie niezwykłe widowisko na najwyższym poziomie - zapewniają artyści na kilka godzin przed premierowym pokazem musicalu o przygodach Tomka Sawyera, który będzie można obejrzeć dziś na deskach dawnego teatru miejskiego w Nysie. Przygotowania do przedstawienia trwają od roku i odbywają się pod okiem znanych w całym kraju profesjonalistów. A to, jak wyglądały i jaki przyniosą efekt, sprawdzał Daniel Klimczak.
Ostatnie próby przed premierą. W Nysie wieczorem na scenie NDK musical [fot. Daniel Klimczak]

Zobacz także

2020-01-10, godz. 15:15, RTT - artykuły Inteligentny System Transportowy, czyli nieodległa przyszłość na ulicach Opola Jesień 2021 rok, Opole, korków na ulicach prawie nie ma, kierowcy doskonale poinformowani o wolnych miejscach parkingowych, a załoga karetki pogotowia czy straży pożarnej sama uruchamia sobie zielone światło... » więcej 2020-01-09, godz. 16:20, RTT - artykuły Wojska Obrony Terytorialnej na Opolszczyźnie - dzisiaj wręczono przyszłym terytorialsom karty powołania do służby Ich zadaniem będzie pomoc samorządom w sytuacjach kryzysowych np. w czasie usuwania skutków powodzi. Pierwszy na Opolszczyźnie batalion składający się z ochotników jest formowany w Brzegu. Dziś pierwszych dwudziestu rekrutów odebrało w siedzibie… » więcej 2020-01-09, godz. 16:00, RTT - artykuły Jaka rola powiatowych urzędów pracy? Propozycje dotyczące powiatowych urzędów pracy to temat, który co jakiś czas powraca w dyskusji publicznej. Tak też było podczas budżetowej sesji rady powiatu nyskiego, w czasie której radny Sojuszu Lewicy Demokratycznej Piotr Woźniak wskazywał… » więcej 2020-01-08, godz. 15:40, RTT - artykuły Koniec świętowania i wypoczynku. Piłkarze Odry na pierwszym treningu Po świąteczno-noworocznej przerwie do treningów wrócili piłkarze Odry Opole. W zajęciach udział bierze ponad 30 zawodników. » więcej 2020-01-08, godz. 15:15, RTT - artykuły Chór z Żędowic "śpiewa" już sto lat W 1919 roku powstała parafia w Żędowicach koło Zawadzkiego. Niedługo później zaczął przy niej działać chór. Zespół w tym roku świętuje stulecie istnienia. » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »