Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-11-22, 15:47 Autor: Agnieszka Stefaniak

Ostatnie próby przed premierą. W Nysie wieczorem na scenie NDK musical

Przygotowania do premiery musicalu "Po przygodę" w Nyskim Domu Kultury [fot. Daniel Klimczak]
Przygotowania do premiery musicalu "Po przygodę" w Nyskim Domu Kultury [fot. Daniel Klimczak]
Dziesiątki godzin prób, dziesiątki aktorów, muzyków i tancerzy, a przede wszystkim mnóstwo pracy włożonej w przygotowania.
To będzie niezwykłe widowisko na najwyższym poziomie - zapewniają artyści na kilka godzin przed premierowym pokazem musicalu o przygodach Tomka Sawyera, który będzie można obejrzeć dziś na deskach dawnego teatru miejskiego w Nysie. Przygotowania do przedstawienia trwają od roku i odbywają się pod okiem znanych w całym kraju profesjonalistów. A to, jak wyglądały i jaki przyniosą efekt, sprawdzał Daniel Klimczak.
Ostatnie próby przed premierą. W Nysie wieczorem na scenie NDK musical [fot. Daniel Klimczak]

Zobacz także

2020-01-14, godz. 15:47, RTT - artykuły Prezydent Andrzej Duda odwiedził Namysłów Poniedziałek (13.01) był ważny dla mieszkańców Namysłowa. Nieczęsto, a w przypadku tego miasta nigdy dotąd nie zdarzyło się, by urzędujący prezydent Polski spotkał się na miejscu z mieszkańcami. » więcej 2020-01-13, godz. 15:49, RTT - artykuły Rusza budowa centrum przesiadkowego Opole Główne. Zmienia się lokalizacja przystanków autobusowych W środę (15.01) rozpoczyna się rozbiórka dworca PKS w Opolu, dlatego od dzisiaj (13.01) część pasażerów komunikacji autobusowej musi korzystać z przystanków na ulicy Duboisa i Sienkiewicza. » więcej 2020-01-13, godz. 15:44, RTT - artykuły Wodzenie niedźwiedzia. Taniec z nim zwiastuje dobry rok Korowód złożony z przebierańców z wielkim niedźwiedziem na czele zawsze w drugą niedzielę stycznia odwiedza swoich mieszkańców Osin w gminie Komprachcice. Wśród nich obowiązkowo musi pojawić się ksiądz, myśliwy, policjant, pielęgniarka, czy… » więcej 2020-01-13, godz. 15:36, RTT - artykuły Prezydent Opola żąda wyjaśnień ws. profilu "Ośmiornica Wiśniewskiego". Redaktorem konta - radny Koalicji Obywatelskiej Zrzeczenie się mandatu radnego oraz pozbawienia funkcji opolskiego rzecznika Platformy Obywatelskiej - takich konsekwencji domaga się prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski od władz partii w stosunku do Przemysława Pospieszyńskiego. Lider Koalicji… » więcej 2020-01-10, godz. 15:30, RTT - artykuły Studniówka - próba generalna Zapamiętać, żeby iść równo, do rytmu, dumnie i z uśmiechem, bo więcej prób przed studniówką już nie będzie. Maturzyści z Publicznego Liceum nr 6 w Opolu po raz ostatni szlifowali kroki poloneza na próbie generalnej. » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »