Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-09-11, 16:15 Autor: Cezary Puzyna

Szkoła pod specjalnym nadzorem

fot. Agnieszka Pospiszyl
fot. Agnieszka Pospiszyl
Tuż przed Wielkanocą uczniowie szkoły podstawowej numer 2 w Strzelcach Opolskich dowiedzieli się, że po świętach nie wrócą do swoich klas.
Szkoła musiała zostać zamknięta, bo... grozi zawaleniem. Pęknięcia na ścianach okazały się dużo groźniejsze niż sądzono.

Na podwórku szkolnym pojawił się ciężki sprzęt. Wwiercano się w podłoże, żeby sprawdzić, co znajduje się pod budynkiem.
Szkoła w Strzelcach - relacja Agnieszki Pospiszyl

Zobacz także

2019-09-19, godz. 17:15, RTT - artykuły Rap o benzenie - to możliwe! Piosenkę przygotował mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla Od kilku benzen już nie pikuje. Poziom jest minimalny, bardzo niski, najczęściej nie przekracza 1 mikrograma na metr sześcienny powietrza. Porównując - taki poziom jest w tej chwili w Opolu na os. Armii Krajowej czy w Zdzieszowicach. » więcej 2019-09-19, godz. 15:12, RTT - artykuły Pomagać też trzeba potrafić Warsztaty z zasad pierwszej pomocy podczas wypadków drogowych oraz innych niebezpiecznych zdarzeń zorganizowali dla opolskiej młodzieży strażacy komendy miejskiej PSP. Z mikrofonem towarzyszyła im Katarzyna Doros. » więcej 2019-09-18, godz. 16:00, RTT - artykuły Kongres o żegludze. Kiedy polskie drogi wodne będą realną konkurencją dla tras asfaltowych? Trwa II Kongres Żeglugi Śródlądowej. Hasło tegorocznego spotkania brzmi 'W stronę korzyści'. Spotkanie konferencyjne odbywa się w CWK w Opolu. » więcej 2019-09-18, godz. 12:22, RTT - artykuły Rada obraduje. O żeglowności polskich rzek rozmawiają w Opolu Rozpoczął się II Kongres Żeglugi Śródlądowej. Hasło tegorocznego spotkania brzmi 'W stronę korzyści'. » więcej 2019-09-16, godz. 16:00, RTT - artykuły Smok na plecach a może róża na łydce? Za nami weekend z tatuażami Ponad 200 artystów, kilka razy tyle uczestników i zwiedzających - opolskie Tatoo Expo to jedna z większych imprez w południowej Polsce, którą odwiedzają miłośnicy zdobienia własnego ciała trwałymi rysunkami. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »