Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-09-10, 16:30 Autor: Cezary Puzyna

Dodatkowe pieniądze dla opolskich szpitali

12 milionów złotych trafi z dodatkowej puli do opolskich szpitali [fot. Mariusz Chałupnik]
12 milionów złotych trafi z dodatkowej puli do opolskich szpitali [fot. Mariusz Chałupnik]
Dodatkowe 12 milionów złotych trafi do opolskich szpitali. Z pieniędzy, pochodzących z funduszu zapasowego Ministerstwa Zdrowia, skorzysta 16 powiatowych placówek, które znajdują się w sieci szpitali. To 12 szpitali pierwszego poziomu referencyjnego i 4 poziomu drugiego.
Pieniądze mają trafić na spłatę zadłużenia, wzrost wynagrodzeń pracowników lub zostaną przeznaczone na bieżącą działalność.

Dokładny podział pieniędzy na 16 opolskich szpitali ma być znany za kilka dni po zarządzeniu prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia.

W tym roku opolski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia rozdysponował łącznie dodatkowe ponad 150 milionów złotych.
Pieniądze dla opolskich szpitali

Zobacz także

2019-09-19, godz. 17:15, RTT - artykuły Rap o benzenie - to możliwe! Piosenkę przygotował mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla Od kilku benzen już nie pikuje. Poziom jest minimalny, bardzo niski, najczęściej nie przekracza 1 mikrograma na metr sześcienny powietrza. Porównując - taki poziom jest w tej chwili w Opolu na os. Armii Krajowej czy w Zdzieszowicach. » więcej 2019-09-19, godz. 15:12, RTT - artykuły Pomagać też trzeba potrafić Warsztaty z zasad pierwszej pomocy podczas wypadków drogowych oraz innych niebezpiecznych zdarzeń zorganizowali dla opolskiej młodzieży strażacy komendy miejskiej PSP. Z mikrofonem towarzyszyła im Katarzyna Doros. » więcej 2019-09-18, godz. 16:00, RTT - artykuły Kongres o żegludze. Kiedy polskie drogi wodne będą realną konkurencją dla tras asfaltowych? Trwa II Kongres Żeglugi Śródlądowej. Hasło tegorocznego spotkania brzmi 'W stronę korzyści'. Spotkanie konferencyjne odbywa się w CWK w Opolu. » więcej 2019-09-18, godz. 12:22, RTT - artykuły Rada obraduje. O żeglowności polskich rzek rozmawiają w Opolu Rozpoczął się II Kongres Żeglugi Śródlądowej. Hasło tegorocznego spotkania brzmi 'W stronę korzyści'. » więcej 2019-09-16, godz. 16:00, RTT - artykuły Smok na plecach a może róża na łydce? Za nami weekend z tatuażami Ponad 200 artystów, kilka razy tyle uczestników i zwiedzających - opolskie Tatoo Expo to jedna z większych imprez w południowej Polsce, którą odwiedzają miłośnicy zdobienia własnego ciała trwałymi rysunkami. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »