Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-05-20, 16:45 Autor: Cezary Puzyna

"Jest wiele miejsca, można grać w różne gry sportowe". Nowe boiska wielofunkcyjne w gminie Niemodlin

fot. Katarzyna Doros
fot. Katarzyna Doros
Uczniowie i mieszkańcy z gminy Niemodlin mogą już oficjalnie korzystać z dwóch nowych wielofunkcyjnych obiektów.
Szkoła w Graczach zyskała nowoczesne boisko z syntetyczną nawierzchnią, które może służyć amatorom piłki ręcznej, siatkowej i minikoszykówki. Jest też coś dla miłośników lekkiej atletyki, którzy mogą korzystać z 3-torowej bieżni wokół boiska.

Mieszkańcy Grabina mają swoje prawdziwe boisko, którego - jak podkreślają - zawsze im brakowało. Tam też pojawiły się urządzenia fitness i street workout dla młodzieży.
Nowe boiska dla wszystkich

Zobacz także

2020-07-03, godz. 15:00, RTT - artykuły Rozrasta się strefa ekonomiczna w Olszowej w gminie Ujazd W obliczu globalnej pandemii koronawirusa mówi się o krachu gospodarczym, spowolnieniu w produkcji, masowych zwolnieniach. Tymczasem w ostatnich kilku dniach informowaliśmy na naszej antenie o kilku nowych, dużych inwestycjach, zakładach… » więcej 2020-07-03, godz. 15:00, RTT - artykuły Opolski pisarz Remigiusz Mróz będzie miał w Opolu swój mural Na ścianie jednej z kamienic przy ul. Oleskiej w Opolu powstaje mural przedstawiający postać Remigiusza Mroza oraz okładkę jego najnowszej powieści. Mróz to opolski pisarz, autor kilkudziesięciu pozycji, często miejscem akcji jego powieści… » więcej 2020-07-03, godz. 15:00, RTT - artykuły Prawie jak w amerykańskich filmach. Opolski skansen w całości przewiezie zabytkową chałupę W całości, bez demontowania na części Muzeum Wsi Opolskiej wspólnie z Politechniką Opolską podejmie się przetransportowania XIX-wiecznego drewnianego domu ze Sławięcic do Bierkowic. Mowa o pawilonie ogrodowym, który muzealnicy starają się… » więcej 2020-07-02, godz. 15:00, RTT - artykuły Strzelce Opolskie porządkują kwestie własności nieruchomości w mieście Wracamy do sprawy bezpańskich kamienic w centrum Strzelec Opolskich. Sprawa pojawiła się w ubiegłym roku, gdy ujawnili się spadkobiercy dawnych właścicieli jednego z budynków przy strzeleckim rynku. Przy okazji wyszło na jaw, że są jeszcze… » więcej 2020-07-02, godz. 15:00, RTT - artykuły Nysa: zamiast stadionu będzie osiedle mieszkaniowe? Ponad 250 mieszkań na wynajem ma w najbliższych latach powstać w miejscu stadionu Stali Nysa. Władze miasta wybrały w ostatnich dniach koncepcję, według której ma być budowane nowoczesne osiedle, wraz z infrastrukturą rekreacyjną i otwartymi… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »