Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-05-09, 16:30 Autor: Agnieszka Stefaniak

Seniorzy szykują się na bal

Mocniejszy makijaż i wieczorowe fryzury. Opolskie seniorki są gotowe na wielki bal [fot. Katarzyna Doros]
Mocniejszy makijaż i wieczorowe fryzury. Opolskie seniorki są gotowe na wielki bal [fot. Katarzyna Doros]
Trwają przygotowania do wielkiego balu z okazji XXI Opolskich Dni Seniora. Centrum Informacyjno-Edukacyjne w Opolu stało się do dziś salonem piękności. W ruch poszły suszarki, prostownice i oczywiście lakier do włosów, bo fryzury na głowach muszą przetrwać tańce do rana. Były zabiegi kosmetyczne, makijażowe metamorfozy, by każda z pań mogła w tym dniu poczuć się jak królowa.
Przebojowy bal dla pięciuset seniorów rozpocznie się o 17:00 w Dom EXPO w Opolu. Dodajmy, że XXI Opolskie Dni Seniora potrwają do jutra (10.05) i zakończą się wielką majówką w Krasiejowie.
Seniorzy szykują się na bal [autor: Katarzyna Doros]

Zobacz także

2020-06-30, godz. 15:00, RTT - artykuły Zbiornik przeciwpowodziowy Racibórz Dolny oficjalnie przekazany do użytkowania Ma ponad 26 kilometrów kwadratowych, pomieści 185 mln metrów sześciennych wody i położony jest w dolinie Odry, w województwie śląskim na terenie dwóch powiatów raciborskiego i wodzisławskiego. Mowa o zbiorniku przeciwpowodziowym Racibórz Dolny… » więcej 2020-06-29, godz. 15:00, RTT - artykuły WYBORY 2020: Andrzej Duda wygrywa I turę wyborów prezydenckich na Opolszczyźnie Andrzej Duda wygrał pierwszą turę wyborów prezydenckich. Drugie miejsce zajął Rafał Trzaskowski, a trzecie Szymon Hołownia. Urzędujący prezydent otrzymał w naszym regionie prawie 41 procent głosów, Rafał Trzaskowski, kandydat Koalicji Obywatelskiej… » więcej 2020-06-29, godz. 15:00, RTT - artykuły Odmrażanie szpitala w Kędzierzynie-Koźlu Rozpoczął się trzeci etap odmrażania szpitala powiatowego w Kędzierzynie-Koźlu. Placówka w marcu została zamieniona na jednoimienny oddział zakaźny. 22 czerwca rozpoczęło się przywracanie szpitala do pracy jak w czasie przed epidemią. Na 248… » więcej 2020-06-26, godz. 15:15, RTT - artykuły Nietypowy rok szkolny - nietypowe zakończenie. Rozdanie świadectw w sanitarnym reżimie W maseczkach, rękawiczkach i bez oficjalnych akademii - tak wyglądało dzisiaj (26.06) zakończenie roku szkolnego. » więcej 2020-06-26, godz. 06:50, RTT - artykuły Nowe ognisko koronawirusa. Zachorowały podopieczne i kadra DPS w Kietrzu Nowe ognisko koronawirusa pojawiło się na terenie powiatu głubczyckiego, w domu pomocy społecznej w Kietrzu. Ośrodek jest prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi. Placówka sprawuje opiekę nad niepełnosprawnymi dziewczynami… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »