Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-05-09, 16:30 Autor: Agnieszka Stefaniak

Seniorzy szykują się na bal

Mocniejszy makijaż i wieczorowe fryzury. Opolskie seniorki są gotowe na wielki bal [fot. Katarzyna Doros]
Mocniejszy makijaż i wieczorowe fryzury. Opolskie seniorki są gotowe na wielki bal [fot. Katarzyna Doros]
Trwają przygotowania do wielkiego balu z okazji XXI Opolskich Dni Seniora. Centrum Informacyjno-Edukacyjne w Opolu stało się do dziś salonem piękności. W ruch poszły suszarki, prostownice i oczywiście lakier do włosów, bo fryzury na głowach muszą przetrwać tańce do rana. Były zabiegi kosmetyczne, makijażowe metamorfozy, by każda z pań mogła w tym dniu poczuć się jak królowa.
Przebojowy bal dla pięciuset seniorów rozpocznie się o 17:00 w Dom EXPO w Opolu. Dodajmy, że XXI Opolskie Dni Seniora potrwają do jutra (10.05) i zakończą się wielką majówką w Krasiejowie.
Seniorzy szykują się na bal [autor: Katarzyna Doros]

Zobacz także

2019-06-13, godz. 15:30, RTT - artykuły Opolanie w "Terytorialsach" Jesteśmy w różnym wieku, mamy różne historie i rozmaite pasje. Na co dzień wykonujemy różne zawody, ale łączy nas jedno - wiara w te same wartości. Chcemy żyć w bezpiecznym kraju - tak sami o sobie mówią żołnierze Wojsk Obrony Terytorialn ... » więcej 2019-06-13, godz. 15:13, RTT - artykuły Protest ws. węzła S11 w Gotartowie Mieszkańcy Gotartowa protestują wobec planów budowy węzła drogi ekspresowej S11. Ich zdaniem, zjazd z S-ki będzie zlokalizowany zbyt blisko domów, a poza tym wieś zostanie zupełnie odcięta od Kluczborka. » więcej 2019-06-12, godz. 15:30, RTT - artykuły Wodniacy rozpoczęli dyżury nad Turawą Przyczyny wypadków nad wodą wciąż są niezmienne. To alkohol, brawura i nie zważanie na zmieniające się warunki atmosferyczne. Obok Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego o nasze bezpieczeństwo dbają również wyspecjalizowane jednostki ... » więcej 2019-06-12, godz. 15:00, RTT - artykuły Podniebna pasieka w centrum Opola. Na dachu jednej z przychodni stanęły ule Miejska pasieka powstała na dachu przychodni Odnowa w centrum Opola. Składają się na nią 4 pszczele rodziny. » więcej 2019-06-12, godz. 14:50, RTT - artykuły Czy opolscy rolnicy zarabiają na sprzedaży bezpośredniej? Zmiana przepisów ułatwia sprzedaż bezpośrednią produktów pochodzenia zwierzęcego i roślinnego. Tematyce tej poświęcona jest dwudniowa konferencja odbywająca się w Pokrzywnej. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »