Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-03-14, 16:45 Autor: Cezary Puzyna

Suchy Bór: spór o maszt telekomunikacyjny

Suchy Bór [fot. Ewelina Laxy]
Suchy Bór [fot. Ewelina Laxy]
Od blisko trzech lat w Suchym Borze trwa spór o montaż wieży telekomunikacyjnej. Część mieszkańców chce, aby taki obiekt powstał, część jest temu przeciwna, a swoje obawy argumentuje negatywnym wpływem, jakie wieża może mieć na ich zdrowie.
Fakt jest taki, że w niektórych miejscach Suchego Boru nadal bardzo trudno o zasięg. Jaki będzie los wieży telekomunikacyjnej w Suchym Borze, na razie trudno wyrokować. Inwestor na nowo musiał rozpocząć postępowanie o wydanie pozwolenia na budowę.
Spór o maszt w Suchym Borze

Zobacz także

2019-03-07, godz. 16:03, RTT - artykuły Mieszkańcy Kluczborka przeciwni wycince drzew w Parku Dzierżona Władze Kluczborka przystąpiły do rewitalizacji Parku Dzierżona przy ul. Byczyńskiej. Wycięto już kilkanaście starych i chorych drzew. Mieszkańcom Kluczborka likwidacja zieleni, płuc miasta nie podoba się i krytykują działania urzędu. » więcej 2019-03-07, godz. 16:00, RTT - artykuły Czy Czesi boją się polskiego mięsa? 18 marca odbędzie się spotkanie ministrów rolnictwa z Polski i Czech oraz komisarza do spraw bezpieczeństwa żywności. Rozmowy w Brukseli mają dotyczyć nadzwyczajnych czeskich kontroli mięsa sprowadzanego z naszego kraju. Tak ustalono podc ... » więcej 2019-03-06, godz. 16:03, RTT - artykuły Spór o remont Domu Aktora w Opolu Spór o remont Domu Aktora przy ulicy Sienkiewicza w Opolu. Właścicielem 2/3 nieruchomości jest marszałek, reszty prezydent miasta » więcej 2019-03-06, godz. 16:02, RTT - artykuły Na Opolszczyźnie powstaną nowe domy i kluby dla seniorów 6 nowych domów dziennego pobytu i klubów seniora oraz tysiąc nowych miejsc dla najmłodszych powstać ma w tym roku w województwie opolskim dzięki dofinansowaniu z rządowych programów Maluch Plus i Senior Plus. » więcej 2019-03-05, godz. 16:30, RTT - artykuły Młodzi decydują o swojej przyszłości. W CWK w Opolu trwają targi edukacyjne W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu trwają Targi Edukacyjne Edu Opole 2019. Prezentuje się blisko 50 szkół średnich i wyższych. Młodzi ludzie zastanawiają się, jaką szkołę wybrać. » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »