Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-03-14, 16:45 Autor: Cezary Puzyna

Suchy Bór: spór o maszt telekomunikacyjny

Suchy Bór [fot. Ewelina Laxy]
Suchy Bór [fot. Ewelina Laxy]
Od blisko trzech lat w Suchym Borze trwa spór o montaż wieży telekomunikacyjnej. Część mieszkańców chce, aby taki obiekt powstał, część jest temu przeciwna, a swoje obawy argumentuje negatywnym wpływem, jakie wieża może mieć na ich zdrowie.
Fakt jest taki, że w niektórych miejscach Suchego Boru nadal bardzo trudno o zasięg. Jaki będzie los wieży telekomunikacyjnej w Suchym Borze, na razie trudno wyrokować. Inwestor na nowo musiał rozpocząć postępowanie o wydanie pozwolenia na budowę.
Spór o maszt w Suchym Borze

Zobacz także

2019-03-12, godz. 16:15, RTT - artykuły Wóz w remoncie, a interwencji nie brakuje. Jak sobie poradzą strażacy z OSP Zalesie Śląskie? Wichury, które nawiedziły Opolszczyznę spowodowały sporo strat, a wśród poszkodowanych są też strażacy. » więcej 2019-03-11, godz. 16:30, RTT - artykuły Niespokojna noc na Opolszczyźnie. Raport po nawałnicy Ponad półtora tysiąca interwencji związanych z usuwaniem skutków nawałnic - to bilans krajowy. Wiele z tych zdarzeń miało miejsce na Opolszczyźnie - do godzin południowych straż pożarna miała na liczniku prawie 700 wyjazdów. » więcej 2019-03-11, godz. 16:15, RTT - artykuły Chodzi o to, żeby ustrzec młodych ludzi przed skutkami łamania prawa W Opolu podpisano trójstronne porozumienie o realizacji 'Programu edukacji prawnej nastolatków'. » więcej 2019-03-08, godz. 16:40, RTT - artykuły Rząd zapowiada przywrócenie lokalnych połączeń autobusowych Dobra sieć połączeń autobusowych - to jedna z bolączek powiatu oleskiego. Na tym terenie kursują przede wszystkim busy przewoźników prywatnych, którzy często dodają i likwidują kursy, wysuwając argumenty o braku rentowności kolejnych tras. » więcej 2019-03-08, godz. 16:30, RTT - artykuły 7 przedstawień konkursowych zostanie zaprezentowanych podczas 44 Opolskich Konfrontacji Teatralnych "Żywa klasyka". Święto teatru startuje w Opolu za miesiąc 9 kwietnia Siedem spektakli w konkursie głównym, dwa przedstawienia Teatru imienia Jana Kochanowskiego w Opolu poza konkursem i jedno przedstawienie dla dzieci Teatru Lalki i Aktora z Kielc - to tylko zarys tegorocznych 44. Konfrontacji Teatralnych ... » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »