Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-03-14, 16:45 Autor: Cezary Puzyna

Suchy Bór: spór o maszt telekomunikacyjny

Suchy Bór [fot. Ewelina Laxy]
Suchy Bór [fot. Ewelina Laxy]
Od blisko trzech lat w Suchym Borze trwa spór o montaż wieży telekomunikacyjnej. Część mieszkańców chce, aby taki obiekt powstał, część jest temu przeciwna, a swoje obawy argumentuje negatywnym wpływem, jakie wieża może mieć na ich zdrowie.
Fakt jest taki, że w niektórych miejscach Suchego Boru nadal bardzo trudno o zasięg. Jaki będzie los wieży telekomunikacyjnej w Suchym Borze, na razie trudno wyrokować. Inwestor na nowo musiał rozpocząć postępowanie o wydanie pozwolenia na budowę.
Spór o maszt w Suchym Borze

Zobacz także

2019-03-13, godz. 17:00, RTT - artykuły Te nagrody przyznano po raz 29. Ideą jest odkrywanie i zgłębianie dziejów politycznych, kulturalnych i społecznych Śląska Klara Sakiewicz otrzymała nagrodę Jana i Wojciecha Wawrzynków za najlepszą pracę magisterską o Śląsku. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego badała życie duchowe w oblężonej 'Festung Breslau'. » więcej 2019-03-13, godz. 16:45, RTT - artykuły Wiosenne inspiracje w Opolu. Fantazja fryzjerów nie zna granic Kolorowe kwiaty i warkocze, do tego tapirowane wysokie upięcia i białe gałęzie, to tylko niektóre z pomysłów na pożegnanie zimy, jakie mieli fryzjerzy rywalizujący w konkursie 'Wiosenne Inspiracje'. » więcej 2019-03-13, godz. 16:40, RTT - artykuły Opolskie Targi Konsumpcyjne w Opolu. Plusy i minusy wprowadzenia ograniczeń handlu w niedzielę W Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu zorganizowano Opolskie Targi Konsumpcyjne. Swoją ofertę przedstawiało około 200 wystawców. Od rana na imprezie pojawiło się co najmniej kilkuset właścicieli sklepów » więcej 2019-03-12, godz. 16:45, RTT - artykuły Dobrzeń Wielki po konsultacjach społecznych. Wciąż są mieszkańcy, którzy nie zgadzają się z powiększeniem Opola Są wyniki konsultacji społecznych w Dobrzeniu Wielkim o powrocie do dawnych granic, czyli sprzed powiększenia Opola, są wciąż mieszkańcy, którzy nie pogodzili się z okrojeniem gminy i przyłączeniem sołectw do stolicy regionu. » więcej 2019-03-12, godz. 16:30, RTT - artykuły Deklarują segregowanie, ale rzeczywistość jest inna Gmina Paczków ma problem z segregowaniem odpadów. Chociaż to raczej jej mieszkańcy mają z tym problem. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »