Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-03-14, 16:45 Autor: Cezary Puzyna

Suchy Bór: spór o maszt telekomunikacyjny

Suchy Bór [fot. Ewelina Laxy]
Suchy Bór [fot. Ewelina Laxy]
Od blisko trzech lat w Suchym Borze trwa spór o montaż wieży telekomunikacyjnej. Część mieszkańców chce, aby taki obiekt powstał, część jest temu przeciwna, a swoje obawy argumentuje negatywnym wpływem, jakie wieża może mieć na ich zdrowie.
Fakt jest taki, że w niektórych miejscach Suchego Boru nadal bardzo trudno o zasięg. Jaki będzie los wieży telekomunikacyjnej w Suchym Borze, na razie trudno wyrokować. Inwestor na nowo musiał rozpocząć postępowanie o wydanie pozwolenia na budowę.
Spór o maszt w Suchym Borze

Zobacz także

2019-03-19, godz. 16:00, RTT - artykuły „Rok daniela, dary lasu”. Za nami V Wojewódzki Konkurs Kulinarny „Regionalne Smaki” Jeleń w winie ze śliwkami, szaszłyki z wątróbką z dzika a może sarnina saute z cukinią w wiosennym przybraniu? Jesteście państwo po obiedzie? Jeśli nie to proszę posłuchać propozycji... » więcej 2019-03-19, godz. 15:45, RTT - artykuły Spławik, kij i woda. Dzień Wędkarza w rodzinie Anny i Marcina Malców ze Strzelec Opolskich 'Linów, jazi, brzanek, krąpiNiech nam Bozia nie poskąpi,Od boleni i lipieni,Niech się w rzekach pięknie mieni' » więcej 2019-03-19, godz. 14:45, RTT - artykuły Czy jest jeszcze szansa dla zamku w Łące Prudnickiej? Co z dawnym hotelem Leśnym w Głuchołazach Zrujnowane budynki o charakterze zabytkowym i turystycznym są wizerunkowy problemem gmin z południa Opolszczyzny. Obiekty te stały się prywatną własnością i nie doczekały się adaptacji na cele hotelowe. Borykają się z tym Głuchołazy oraz ... » więcej 2019-03-18, godz. 16:00, RTT - artykuły Wody (o)polskie. Trias Opolski czyli woda, którą piły już dinozaury. Sztokholmski Międzynarodowy Instytut Wodny organizuje co roku Światowy Tydzień Wody, który właśnie trwa. » więcej 2019-03-18, godz. 15:00, RTT - artykuły 15 godzin na jedno jajko. Jak powstają opolskie kroszonki Nawet 15 godzin zajmuje przygotowanie jednej opolskiej kroszonki. Te pięknie zdobione wydmuszki mają szansę trafić na ministerialną listę dziedzictwa niematerialnego. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »