Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-01-22, 16:30 Autor: Agnieszka Stefaniak

Parking przy Kaśce. Czy to zgodne z prawem?

Górka "Kaśka" w Strzelcach Opolskich [fot. Paula Hołubowicz]
Górka "Kaśka" w Strzelcach Opolskich [fot. Paula Hołubowicz]
Pogoda zrobiła się prawdziwie zimowa więc mali miłośnicy sanek i nart mogą szaleć na dośnieżanym stoku górki Kaśki w parku miejskim w Strzelcach Opolskich. Rodziny z bliska i daleka przyjeżdżają, żeby spędzić czas na górce.
Ale okazuje się, że wraz z początkiem sezonu saneczkowego pojawił się problem… parkingowy. Na czym dokładnie polega? To sprawdza Agnieszka Pospiszyl.
Parking przy Kaśce. Czy to zgodnie z prawem? [autor: Agnieszka Pospiszyl]

Zobacz także

2019-07-31, godz. 16:45, RTT - artykuły Aleja Lipowa ominięta, pachnica dębowa bezpieczna Budowa tej drogi ma swoją bardzo ciekawą historię, a wszystko dzięki pachnicy dębowej - to chrząszcz, który spowodował rewolucję w planach remontowych na wojewódzkiej trasie z Opola do Prudnika - między Białą a Lubrzą. » więcej 2019-07-31, godz. 16:15, RTT - artykuły Zbiorowa mogiła żołnierzy z II wojny światowej Na cmentarzu przy Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie odnaleziono i ekshumowano szczątki 12 żołnierzy niemieckich i jednego Estończyka, którzy zmarli w czasie II wojny światowej. » więcej 2019-07-30, godz. 16:30, RTT - artykuły Ratuje ludzi i namawia do pomagania innym Oprócz gaszenia pożarów, chce pomagać także tym, którzy toczą walkę na śmierć i życie. Sławomir Kowalczyk, naczelnik OSP w Łukowicach Brzeskich, oddając szpik kostny, przyczynił się do wyzdrowienia swojego bliźniaka genetycznego. » więcej 2019-07-30, godz. 16:30, RTT - artykuły Chcą pojechać na mistrzostwa świata Julia Cebula i Julia Dynak, podopieczne szkoły tańca Ramada w Opolu na swoim koncie mają już tytuł mistrzyń Polski w akrobatyce powietrznej. Teraz stoją przed szansą wyjazdu na mistrzostwa świata do Kanady i Hiszpanii. » więcej 2019-07-29, godz. 17:00, RTT - artykuły Rumcajs wrócił do domu. Udana akcja ratowania jeża Ranny Rumcajs wrócił na łono natury, a było to możliwe dzięki firmie TAURON. Mowa tu młodym jeżu, który został zraniony kosiarką żyłkową, a uratowany przez Piotra Gleńska. Miłośnik zwierząt - pracownik TAURON-a od lat pomaga wracać do zdr ... » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »