Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-01-22, 16:30 Autor: Agnieszka Stefaniak

Parking przy Kaśce. Czy to zgodne z prawem?

Górka "Kaśka" w Strzelcach Opolskich [fot. Paula Hołubowicz]
Górka "Kaśka" w Strzelcach Opolskich [fot. Paula Hołubowicz]
Pogoda zrobiła się prawdziwie zimowa więc mali miłośnicy sanek i nart mogą szaleć na dośnieżanym stoku górki Kaśki w parku miejskim w Strzelcach Opolskich. Rodziny z bliska i daleka przyjeżdżają, żeby spędzić czas na górce.
Ale okazuje się, że wraz z początkiem sezonu saneczkowego pojawił się problem… parkingowy. Na czym dokładnie polega? To sprawdza Agnieszka Pospiszyl.
Parking przy Kaśce. Czy to zgodnie z prawem? [autor: Agnieszka Pospiszyl]

Zobacz także

2019-03-19, godz. 16:00, RTT - artykuły Solanka wołczyńska - czy doczeka się wydobycia? Wody (o)polskie Czy Wołczyn ma szansę być drugim Ciechocinkiem? Potencjał ma. Bo ma źródła solankowe o temperaturze 43,5 stopnia Celsjusza. » więcej 2019-03-19, godz. 16:00, RTT - artykuły „Rok daniela, dary lasu”. Za nami V Wojewódzki Konkurs Kulinarny „Regionalne Smaki” Jeleń w winie ze śliwkami, szaszłyki z wątróbką z dzika a może sarnina saute z cukinią w wiosennym przybraniu? Jesteście państwo po obiedzie? Jeśli nie to proszę posłuchać propozycji... » więcej 2019-03-19, godz. 15:45, RTT - artykuły Spławik, kij i woda. Dzień Wędkarza w rodzinie Anny i Marcina Malców ze Strzelec Opolskich 'Linów, jazi, brzanek, krąpiNiech nam Bozia nie poskąpi,Od boleni i lipieni,Niech się w rzekach pięknie mieni' » więcej 2019-03-19, godz. 14:45, RTT - artykuły Czy jest jeszcze szansa dla zamku w Łące Prudnickiej? Co z dawnym hotelem Leśnym w Głuchołazach Zrujnowane budynki o charakterze zabytkowym i turystycznym są wizerunkowy problemem gmin z południa Opolszczyzny. Obiekty te stały się prywatną własnością i nie doczekały się adaptacji na cele hotelowe. Borykają się z tym Głuchołazy oraz ... » więcej 2019-03-18, godz. 16:00, RTT - artykuły Wody (o)polskie. Trias Opolski czyli woda, którą piły już dinozaury. Sztokholmski Międzynarodowy Instytut Wodny organizuje co roku Światowy Tydzień Wody, który właśnie trwa. » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »