Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-01-22, 16:30 Autor: Agnieszka Stefaniak

Parking przy Kaśce. Czy to zgodne z prawem?

Górka "Kaśka" w Strzelcach Opolskich [fot. Paula Hołubowicz]
Górka "Kaśka" w Strzelcach Opolskich [fot. Paula Hołubowicz]
Pogoda zrobiła się prawdziwie zimowa więc mali miłośnicy sanek i nart mogą szaleć na dośnieżanym stoku górki Kaśki w parku miejskim w Strzelcach Opolskich. Rodziny z bliska i daleka przyjeżdżają, żeby spędzić czas na górce.
Ale okazuje się, że wraz z początkiem sezonu saneczkowego pojawił się problem… parkingowy. Na czym dokładnie polega? To sprawdza Agnieszka Pospiszyl.
Parking przy Kaśce. Czy to zgodnie z prawem? [autor: Agnieszka Pospiszyl]

Zobacz także

2019-09-26, godz. 16:00, RTT - artykuły Opole: jest nowoczesny sprzęt, brakuje kontraktu z NFZ Jest sprzęt, są lekarze, ale brakuje kontraktu z NFZ - oddział neurochirurgii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. świętej Jadwigi w Opolu nadal nie może przyjmować pacjentów. NFZ ogłosił konkurs na leczenie neurochirurgiczne, ale ... » więcej 2019-09-26, godz. 16:00, RTT - artykuły Komercyjna stacja telewizyjna nakręci serial kryminalny w Opolu Już w przyszłym roku Opole mogłoby stać się tłem dla serialu produkowanego przez jedną z ogólnopolskich stacji telewizyjnych. O tym pomyśle poinformował w mediach społecznościowych prezydent miasta Arkadiusz Wiśniewski. Dziś podczas sesji ... » więcej 2019-09-25, godz. 16:00, RTT - artykuły Ruszył proces w sprawie zabójstwa czwórki dzieci w Ciecierzynie Przed Sądem Okręgowym w Opolu rozpoczął się proces 27-letniej mieszkanki Ciecierzyna w gminie Byczyna oskarżonej o zabójstwo czwórki swoich dzieci. Kobieta miała po porodzie umieszczać noworodki w workach foliowych co skutkowało ich śmier ... » więcej 2019-09-25, godz. 16:00, RTT - artykuły Urząd marszałkowski dofinansuje wymianę 1000 "kopciuchów" Opolski Urząd Marszałkowski przekazuje gminom pieniądze na wymianę nieekologicznych źródeł ogrzewania, czyli przestarzałych kopciuchów. 2,5 mln złotych trafiło do Lewina Brzeskiego, Otmuchowa, Głogówka, Bierawy, Łubnian i Dąbrowy. Marszał ... » więcej 2019-09-25, godz. 16:00, RTT - artykuły 100 lat służb sanitarnych w Polsce Od 100 lat dają poczucie bezpieczeństwa i dbają o zdrowie publiczne. Państwowe Służby Sanitarne w Polsce świętują jubileusz istnienia. Podczas uroczystej gali w Opolskim Urzędzie Wojewódzkim zasłużeni pracownicy odebrali odznaczenia państ ... » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »