Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-01-22, 16:30 Autor: Agnieszka Stefaniak

Parking przy Kaśce. Czy to zgodne z prawem?

Górka "Kaśka" w Strzelcach Opolskich [fot. Paula Hołubowicz]
Górka "Kaśka" w Strzelcach Opolskich [fot. Paula Hołubowicz]
Pogoda zrobiła się prawdziwie zimowa więc mali miłośnicy sanek i nart mogą szaleć na dośnieżanym stoku górki Kaśki w parku miejskim w Strzelcach Opolskich. Rodziny z bliska i daleka przyjeżdżają, żeby spędzić czas na górce.
Ale okazuje się, że wraz z początkiem sezonu saneczkowego pojawił się problem… parkingowy. Na czym dokładnie polega? To sprawdza Agnieszka Pospiszyl.
Parking przy Kaśce. Czy to zgodnie z prawem? [autor: Agnieszka Pospiszyl]

Zobacz także

2019-07-19, godz. 14:25, RTT - artykuły W Opolu zorganizowano śniadanie dla Podmiotów Ekonomii Społecznej Pierwsze śniadanie inicjatywne w Opolu było dobrą okazją do spotkania się przedstawicieli spółdzielni, fundacji oraz stowarzyszeń. Hasłem łączącym wszystkich uczestników jest ekonomia społeczna, czyli mówiąc krótko: uzupełnienie luki międ ... » więcej 2019-07-18, godz. 16:00, RTT - artykuły Zastawione autami osiedlowe uliczki. Problemy opolskich strażaków z dojazdem na miejsce interwencji Odwieczny problem strażaków, którzy jadą ratować ludzi i mienie. W centrum Opola, ale szczególnie na wielkich osiedlach, nie mogą przedostać się swoimi samochodami. Uliczki zastawione są autami, a na szukanie ich właścicieli podczas akcji ... » więcej 2019-07-18, godz. 16:00, RTT - artykuły Opole: spotkanie Ludzi Niedużego Wzrostu Mają różne zawody, pasje, problemy, marzenia - łączy ich jedno - wzrost. W Opolu odbył się pierwszy, regionalny zlot Ludzi Niedużego Wzrostu. Na nadodrzańskich bulwarach biesiadowało, grało w piłkę i badmintona, wymieniało się doświadczen ... » więcej 2019-07-18, godz. 16:00, RTT - artykuły Przewozy z aplikacją zagrażają opolskim taksówkarzom. Ruszyły kontrole ITD Inspekcja Transportu Drogowego w Opolu wzięła pod lupę kierowców oferujących przewozy taksówkarskie dzięki aplikacjom na smartfony. Wczoraj (17.07) na Opolszczyźnie sprawdzono dwóch takich kierowców - ani jeden nie miał wymaganych licencj ... » więcej 2019-07-17, godz. 16:00, RTT - artykuły Wojewoda opolski wydał ZRID dla obwodnicy Niemodlina Jest zielone światło dla rozpoczęcia budowy obwodnicy Niemodlina. W urzędzie wojewódzkim w Opolu przekazano wykonawcy decyzję o udzieleniu Zezwolenia na Realizację Inwestycji Drogowej. To już ostatnia formalność przed rozpoczęciem prac al ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »