Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-01-18, 15:30 Autor: Bogusław Kalisz

Młodzi mieszkańcy województwa opolskiego jadą 34. Światowe Dni Młodzieży Panama 2019

Światowe Dni Młodzieży w Krakowie [fot. Wiktoria Palarczyk]
Światowe Dni Młodzieży w Krakowie [fot. Wiktoria Palarczyk]
Ponad 250 osób z diecezji opolskiej poleci do Panamy na 34. Światowe Dni Młodzieży. Do pokonania mają ponad 10 tysięcy kilometrów. Na miejscu spotkają się z milionem tańczących i śpiewających z entuzjazmem młodych ludzi.
W sumie opolanie spędzą w Panamie prawie dwa tygodnie. Będą uczestniczyć w wydarzeniach centralnych i spotkaniu z papieżem Franciszkiem, a także odwiedzą najbardziej znane panamskie sanktuarium. Jakie nastroje mają młodzi i jakie plany na najbliższe dni? To sprawdzała Wiktoria Palarczyk.
opolska młodzież wyjeżdża do Panamy

Zobacz także

2019-02-20, godz. 16:15, RTT - artykuły Student z Nysy przygotował grę dla amatorów ćwiczeń na siłowni Michał Kopeć student kierunku psychofizyczne kształtowanie człowieka, specjalności: trener osobisty w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie opracował najprawdopodobniej pierwszą grę na świecie o tematyce street workout, czyli sportu ... » więcej 2019-02-20, godz. 16:10, RTT - artykuły W połowie czerwca odbędzie się tegoroczny 56. KFPP w Opolu Tegoroczny 56. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu odbędzie się w połowie czerwca od 14 do 17 i potrwa cztery dni. Termin imprezy został tak ustalony, aby transmisje z koncertów nie kolidowały z meczami eliminacyjnymi do EURO 2020. » więcej 2019-02-20, godz. 16:02, RTT - artykuły Okaleczony pies Dino wróci do swojego właściciela? Sąd Rejonowy w Kluczborku utrzymał w mocy decyzję prokuratury o umorzeniu śledztwa w sprawie owczarka Sąd Rejonowy w Kluczborku utrzymał w mocy decyzję prokuratury o umorzeniu śledztwa w sprawie owczarka Dino. Zażalenie złożyło Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Opolu, które nie zgadzało się z opinią prokuratury, że właściciel psa opiek ... » więcej 2019-02-20, godz. 16:00, RTT - artykuły Prokuratura postawiła zarzuty mężczyźnie, który składał propozycje seksualne 12-letniej dziewczynce z Kędzierzyna-Koźla Wracamy do sprawy zatrzymania domniemanego pedofila przez ojca 12-letniej dziewczynki. Dorosły mężczyzna próbował przez internet umówić się z nastolatką na spotkanie o charakterze stricte seksualnym » więcej 2019-02-19, godz. 16:15, RTT - artykuły Zadłużony powiat kluczborski. Kłótnia zarządu i opozycji 50 milionów złotych czy 100 milionów złotych? Jakie jest faktyczne zadłużenie powiatu kluczborskiego? Regionalna Izba Obrachunkowa negatywnie zaopiniowała zarówno projekt budżetu, jak i wieloletnią prognozę finansową. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »