Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2018-02-12, 16:15 Autor: Piotr Wójtowicz

Zamiast targowiska "Centrum" w Opolu będą bloki

Targowisko "Centrum" w Opolu [fot. Joanna Matlak]
Targowisko "Centrum" w Opolu [fot. Joanna Matlak]
W miejscu targowiska „Centrum” będą mieszkania. W zamian za ten teren miasto otrzyma od biznesmena boisko w Opolu-Grudzicach.
Opole chce zamienić się nieruchomościami z Ryszardem Wójcikiem, właścicielem biura podróży Sindbad, który wybuduje przy ulicy Duboisa 4 piętrowe bloki. Co się stanie z kupcami i gdzie mieszkańcy Opola będą mogli robić zakupy, wyjaśniła Joanna Matlak.
Zamiast targowiska Centrum w Opolu będą bloki

Zobacz także

2018-01-31, godz. 16:45, RTT - artykuły Opole z TVP zorganizują 55 Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Telewizja Polska podpisała umowę z władzami Opola w sprawie organizacji tegorocznego 55 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Muzyczna impreza odbędzie się w dniach od 8 do 10 czerwca. Zaplanowano 6 koncertów, poza tradycyjnymi „Debiutam ... » więcej 2018-01-26, godz. 16:00, RTT - artykuły Telekomunikacyjny maszt niezgody w Chmielowicach Maszt miałby powstać na prywatnym terenie byłego sołtysa Edwarda Odelgi, który podpisał umowę na dzierżawę z operatorem sieci. Mieszkaniec Chmielowic Zbigniew Nanowski uważa, że były sołtys a obecnie przewodniczący zarządu rady dzielnicy ... » więcej 2018-01-24, godz. 16:15, RTT - artykuły Odra Opole będzie miała nowy stadion! Opole za 100 mln złotych wybuduje nowy stadion przy ul. Północnej. Na miejscu powstanie około 2,5 tys. miejsc parkingowych, hotel i boiska treningowe. Budowa ma ruszyć w przyszłym roku. Natomiast w miejscu stadionu Odry Opole przy ul. Ole ... » więcej 2018-01-22, godz. 15:52, RTT - artykuły Marokańska miłość na wokandzie W magazynie 'Reporterskie tu i teraz' przedstawiliśmy historię Katarzyny Nowak. Mieszkanka Nysy musiała uciekać z Włoch z obawy przed partnerem z Maroka, który ją bił a teraz chce zabrać ich córkę, 7-letnią Jasmin. Marokańczyk powołuje si ... » więcej 2018-01-20, godz. 06:15, RTT - artykuły W Namysłowie kampania wyborcza trwa W Namysłowie ktoś kolportuje ulotki mówiące o gigantycznym długu gminy. 'Twoje dzieci i wnuki będą spłacały długi Kruszyńskiego' - m.in. takie hasła pojawiły się na ulotkach, które zostały rozesłane do mieszkańców. Autor tych treści jest ... » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »