Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2018-02-12, 16:15 Autor: Piotr Wójtowicz

Zamiast targowiska "Centrum" w Opolu będą bloki

Targowisko "Centrum" w Opolu [fot. Joanna Matlak]
Targowisko "Centrum" w Opolu [fot. Joanna Matlak]
W miejscu targowiska „Centrum” będą mieszkania. W zamian za ten teren miasto otrzyma od biznesmena boisko w Opolu-Grudzicach.
Opole chce zamienić się nieruchomościami z Ryszardem Wójcikiem, właścicielem biura podróży Sindbad, który wybuduje przy ulicy Duboisa 4 piętrowe bloki. Co się stanie z kupcami i gdzie mieszkańcy Opola będą mogli robić zakupy, wyjaśniła Joanna Matlak.
Zamiast targowiska Centrum w Opolu będą bloki

Zobacz także

2018-02-09, godz. 06:00, RTT - artykuły Na Kolonii Gosławickiej nie chcą już spalarni odpadów medycznych Mieszkańcy dzielnicy Kolonia Gosławicka złożyli 390 wniosków z uwagami do projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla okolic szpitala przy Witosa w Opolu. Dotyczą one spalarni odpadów medycznych. Ludzie chcą, by poprzez ... » więcej 2018-02-08, godz. 17:00, RTT - artykuły Nysanki nie zgadzają się z sądem Grupa kobiet wzięła udział w proteście przeciwko wyrokowi, który zapadł w nyskim sądzie. Sąd Rejonowy wydał nieprawomocny wyrok dotyczący córki Katarzyny Nowak. Dziecko kobiety i jej byłego partnera, który jest obywatelem Maroka, na mocy ... » więcej 2018-02-07, godz. 23:30, RTT - artykuły Korzekwice - tu zamiast "e" będzie "ę" Korzekwice czy Korzękwice? Gmina Pakosławice zorganizowała dla mieszkańców tej miejscowości konsultacje, aby ujednolicić nazwę wsi. W tym programie wyjaśniliśmy, czy dlatego, że mieszkańcom nie podoba się jedna z nazw, czy problem jest gł ... » więcej 2018-02-07, godz. 16:00, RTT - artykuły Były ksiądz stanie przed sądem Mariusz K., były ksiądz, jest oskarżony o to, że molestował seksualnie jednego z ministrantów. Miało się to dziać w 2012 roku, gdy Marcin K. był wikarym w Jemielnicy. Przed sądem biskupim mężczyzna przyznał się do tych czynów, teraz spraw ... » więcej 2018-02-01, godz. 16:30, RTT - artykuły Czy będzie wolno palić w kominkach? Czy po wprowadzeniu uchwały dotyczącej programu ochrony powietrza dla strefy opolskiej i Opola nie będzie można palić w kominkach? To wyjaśnialiśmy w magazynie 'Reporterskie tu i teraz'. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »