Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 25 września 2020 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Hanna Banaszak - Hanna Banaszak

Sześć lat po niezwykle udanym debiucie, wróciła Hanna Banaszak w nieco innym stylu. Mniej tu jazzu, czy bossa novy, a nieco więcej brzmień bliższych popularnej w połowie lat 80-tych muzyce pop, jednak niezmiennie, zwłaszcza poprzez charakterystyczny głos wokalistki, podanych bardzo klimatycznie i stylowo.

Bonnie Tyler - Greatest Hits

Chociaż mamy do czynienia z wyborem nagrań, obejmują one tylko wczesny okres działalności artystki, do roku 1978, kiedy to ukazał się na singlu jej światowy hit "I'ts a Heartache". jednak i pozostałe kompozycje są na równie wysokim poziomie i blisko tu Bonnie do klasycznego rocka i glamu, granego wtedy także przez Smokie i Roda Stewarta (z którymi jest kojarzona także, ze względu na głos)

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
14:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
Był w żółtej strefie, będzie w czerwonej. Od jutra powiat głubczycki jest czerwoną strefą zagrożenia epidemiologicznego. jak przygotowuje się do tego samorząd i mieszkańcy - powiemy w magazynie.

Będzie też o studentach wracających do Opola. Znak to, że październik za pasem.

Potem będziemy świętować Dzień Pana Pigułki. Czy macie Państwo ulubionego farmaceutę? Dziś można sprezentować mu kwiaty.

A na deser opowiemy niecodzienną historię z opolskiego odcinka autostrady A4, czyli czego to kierowcy nie wymyślą...

Piszcie do nas - info@radio.opole.pl
Dzwońcie - 800 30 50 50

Do słuchania od 14:05 do 15:00 zaprasza Agnieszka Stefaniak. Z autorką można kontaktować się mailowo: agnieszka.stefaniak@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***