Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 7 sierpnia 2020 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Ziyo - Witajcie w teatrze cieni
  • Chociaż więcej jest gitarowych brzmień na drugim albumie grupy, płyta, zwłaszcza w warstwie tekstowej, jest zdecydowanie bardziej poważna, minorowa i w jakimś sensie naznaczona tragizmem (chociaż zdarzają się wyjątki, jak finałowy "Rodzi się nowy dzień", chociaż i tu w kontekście całości moną się zastanowić) i jest zdecydowanie bardziej dojrzałą artystycznie propozycją, bardziej odchodząca od wzorca U2 (tyle, że i ten zespół był już w 1990 roku nieco w "innym miejscu").

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
17:00 DOBRE GRANIE
Przed nami muzyczny weekend w Opolu. Połączymy się z zespołem Evorevo i zapowiemy sobotni koncert grupy podczas Siesty na Trasie Amfiteatru Opolskiego, a także rozdamy album „Dwubiegunowa” zespołu.

W audycji również studio plenerowe odwiedzi opolski gitarzysta Krzysztof „Puma” Piasecki, który zapowie z kolei swój niedzielny koncert promenadowy „We see the light” z Adamem Wendtem.

Do słuchania od 17:00 do 18:00 - w zastępstwie Tomasza Wojtyłki - zaprasza Żaneta Plotnik. Z autorką można kontaktować się mailowo: zaneta.plotnik@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***