Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 3 sierpnia 2020 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Muzyka zespołów związanych ściśle z ideologią New Age. Kagyuma to kobiecy kwartet wokalny. Powstał jako eksperyment – próba połączenia barw, wrażliwości i inspiracji, użycia głosu jako instrumentu, poprzez wykorzystanie rozmaitych technik wokalnych.

Leifur James "Angel in disquise" - to eksperymentalna produkcja kompozytora z Londynu.

Starless "Earthbound" -
to drugi album zawierający szkocką muzykę tradycyjną.


Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

9:00 DOBRY MOMENT
Chcą poprawić bezpieczeństwo osób wypoczywających na Jeziorze Dużym w Turawie i skrócić czas potrzebny na dotarcie do najdalszych części akwenu. Sprzęt, którym dysponują ma już swoje lata, a jego eksploatacja i serwisowanie stają się coraz droższe. Dlatego wymarzyli sobie łódź, którą dotrą wszędzie i na czas. O zaangażowaniu i potrzebach Drużyny WOPR Turawa porozmawiamy z Dariuszem Krawcem - prezesem opolskiego WOPR i Komandorem Jacht Klubu Opolskiego, Mariuszem Łapotem.

W ramach "Środy z profilaktyką" organizowanej przez NFZ, tym razem bardzo trudny temat - profilaktyka uzależnień od alkoholu. Naszym gościem będzie dr Przemysław Zdybek z Instytutu Psychologii Uniwersytetu Opolskiego.

W audycji również:
9:45 Topiel - powieść Jakuba Ćwieka czyta Filip Kosior /powtórka/
11:50 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski


Do słuchania od 9:00 do 12:00 zaprasza Wiesław Kolbusz. Z autorem można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
wiesław.kolbusz@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***